....

Chyba na stránce: Šetřete papír a peníze. Digitální autobiografii Lady Baden-Powell pořídíte jen za 120 Kč - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2288-baden-powell?autologin=1"

Šetřete papír a peníze. Digitální autobiografii Lady Baden-Powell pořídíte jen za 120 Kč

Šetřete papír a peníze. Digitální autobiografii Lady Baden-Powell pořídíte jen za 120 Kč

Radujte se, pokud rádi čtete na displejích. Celý svůj životní příběh vám světová skautská náčelní Olave Baden-Powell odvypráví jen za 120 Kč. To je o více než 50 % levněji než kolik stojí Zrcadlo mého srdce v tištěné podobě. Levněji si můžete pořídit také na tři desítky dalších skautských e-knih. 

KUPTE SI KNIHU ZRCADLO MÉHO SRDCE NA KOSMASU
308 stran, 120 Kč

Příběh celého života nejznámější skautky

Lady Olave Baden-Powell, světová náčelní skautek, líčí v autobiografii Zrcadlo mého srdce svůj osobní příběh od dětství po stáří. Ze vzpomínek a citací deníků i dopisů skládá pestrou a neuvěřitelně bohatou mozaiku jednoho naplněného osudu prodchnutého láskou ke svému muži a skautingu.

Ukázka: Lidé si budou myslet, že jsme se přišli do knihovny jenom muchlat

Kromě jednoho vzácného dne, který jsme pro sebe měli na ostrově Brownsea hned po oznámení našeho zasnoubení, jme měli velmi málo soukromí. Teď Robin využil příležitosti a objal mne. Pokusila jsem se ho odstrčit. "Přestaň," řekla jsem. "Představ si, že někdo přijde! Co si pomyslí!"
"Co na tom záleží," namítal Robin a vášnivě mne políbil. "Jsme přece zasnoubeni."
Stále jsem z toho neměla radost. "To nesmíme," řekla jsem. "Lidé budou myslet, že jsme se do knihovny přišli jenom muchlat."
A tak jsem šla ke klavíru a začala jsem hrát, jen abych ukázala, že se nemuchláme. Najednou se otevřely dveře a objevil se pohoršený obličej sira Harryho. 
"No tohle!" vykřikl rozhořčeně. "Proto jsem vás tady samotné nenechal!"

Skautská e-knihovna nabízí drsný příběh o skautském odboji, úvahové Skautské vize a další tři desítky titulů

Prohlídněte si nabídku skautských e-knih na:

Najdete zde nedávno vydanou knížku Statečná srdce o skautských odbojářích, kteří byli na sklonku druhé světové války za svoje ideály popraveni. Koupit si můžete také úspěšnou úvahovou knížku Skautské vize. Získáte tak přepis 10 rozhovorů se slavnými osobnostmi, které fandí skautingu. V zásobě jsou také další historické, dětské nebo poetické knihy. Cena nejlevnějšího titulu začíná na 15 Kč. 

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 579x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu