....

Chyba na stránce: Stříbrná řeka stále čeká na budoucí skautské vůdce - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2297-vypluj-za-skautskym-vzdelanim-na-stribrnou-reku-2?autologin=1"

Stříbrná řeka stále čeká na budoucí skautské vůdce

Stříbrná řeka stále čeká na budoucí skautské vůdce

Už jen měsíc a půl zbývá zájemcům o vůdcovský kurz, aby se přihlásili na Stříbrnou řeku. Vypluj s námi za skautským vzděláváním!

Čtyři stovky čekatelů, dvě stě vůdců, tři desítky instruktorů a šestnáct let tradice. Tak by se dal v číslech shrnout trojlístek lesních kurzů Stříbrná řeka.

„Kurz mě oslovil svou vstřícnou, přátelskou a motivační atmosférou, ve které se odehrávaly kvalitní přednášky a zábavné hry. Po dlouhé době se mi tak ve skautu vrátil dojem jedné velké rodiny. Zkrátka a dobře, pokud se někdy rozhodnu udělat si ILŠ, mám už teď jasno o výběru  kurzu,“ chválila si absolventka ročníku 2015 Šeherezáda. 

I tento rok se těšíme na nové frekventanty z řad budoucích čekatelů, vůdců a instruktorů. Zatímco přihlášky pro instruktorskou školu a čekatelský kurz jsou již uzavřeny, zájemci o vůdcovskou kvalifikaci mají stále dveře otevřené.

Jaké tedy je proplouvat nástrahami skautského vzdělávání se Stříbrnou řekou? Nabízíme méně zážitkových her, zato interaktivní přednášky a lektory, kteří jsou skutečnými odborníky v oboru a to nejen skautsky, ale často i profesně. „Nejvíc se mi na kurzu líbily dvě věci: profesionalita a sehranost instruktorského týmu. Druhá věc je ta příjemná přátelská atmosféra, která po celou dobu kurzu vládla. Jak při přednáškách tak i při komunikaci s instruktory,“ říká dvojitá absolventka Dáša, která na Stříbrné řece v roce 2014 úspěšně dokončila čekatelský kurz a o rok později se vrátila získat vůdcovský odznak.

Podrobnosti o kurzu a možnostech přihlášení najdete na webu Stříbrné řeky. Aby pro vás byl kurz inspirací i co do nových skautských kontaktů, bereme pouze dva frekventanty z jednoho střediska.

Termíny přihlášek:

VLK 29. 2. 2016

Termíny kurzu:

víkend 15. – 17. 4. 2016

letní běh 3. – 14. 8. 2016

podzimní zkoušky vůdců 30. 9. – 2. 10. 2016

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1172x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu