....

Chyba na stránce: Ušetřete ve středisku až desetitisíce na energiích a kupte si radši něco pro radost - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2303-usetrete-v-oddile-na-energiich-a-kupte-si-radsi-neco-pro-radost?autologin=1"

Ušetřete ve středisku až desetitisíce na energiích a kupte si radši něco pro radost

Ušetřete ve středisku až desetitisíce na energiích a kupte si radši něco pro radost

Ušetřete v jednotce až desetitisíce korun ročně při platbách za elektřinu a plyn díky Skautské energii. Úspory využijte na podporu skautingu, to je smysluplnější než zbytečně utrácet. Přispějte třeba svým členům na účast na skautských akcích, kupte si nové táborové vybavení nebo si pořiďte nějakou zábavnou hračku do klubovny. 

Skautská energie je benefit vymyšlený pro skautské společenství. Když už si můžou skauti a skautky levně volat s STS, ať také nemusejí utrácet za energie ve skautských klubovnách, základnách a ve svých domácnostech. Výhody Skautské energie mohou využít také rodinní příslušnící a blízcí skautů a skautek. 

Na předních příčkách výhodnosti a bez poplatků

Projekt už funguje přes dva roky a zájem o něj neustále roste. Skautská energie se totiž dlouhodobě umisťuje na předních příčkách ve srovnávači cen jako jeden z nejlevnějších dodavatelů, velkou zásluhou i díky tomu, že nemá vůbec žádné poplatky. Často nám proto volají úplně cizí lidé s dotazy, jestli by se mohli do Skautské energie přihlásit :)

Od vzniku projektu jsme připojili už 1000 odběrných míst.

Připojte se také!

Ušetřete až desetitisíce

Přesvědčte se sami o výhodnosti Skautské energie. Zadali jsme do kalkulátoru údaje nymburské skautské základny Tortuga a porovnali aktuální ceny. Top výhodná je Skautská energie hlavně při odběru plynu. Tam už se dají oproti tradičním dodavatelům energií ušetřit až desetitisíce. U elektřiny je rozdíl menší, ale každá ušetřená koruna se počítá!

Porovnání cen plynu

Dodavatel plynu Cena Kč/rok Úspora Kč/rok
Skautská energie 101 611
RWE 113 332 11 721
EON 113 550 11 939
ČEZ 126 688 25 077

 Porovnání cen elektřiny

Dodavatel elektřiny Cena Kč/rok Úspora Kč/rok
Skautská energie 23 828
RWE 24 109 281
EON 24 643 815
ČEZ 24 814 986

Sleva u elektřiny nyní nevychází nijak výhodně, což je způsobeno pádem cen energií v posledním roce. Skautská energie fixovala ceny na rok 2016 v létě 2015. Kdyby byl vývoj na trhu jiný, sleva by byla významná jako v minulých letech. Aktuálně jendáme s dodavatelem s cílem, aby na vývoj reagoval a pokusíme se cenu ještě snížit. K další úpravě ceny dojde v létě 2016, kdy opět vysoutěžíme nejvýhodnější nabídku. 

Skautskou energii využívá již přes 100 skautských jednotek. Je určena i domácnostem a firmám členů a všem, které skauti k projektu pustí. Skautskou energii nabízíme i dalším organizacím, od roku 2016 ji svým členům nabízí např. i sdružení A-TOM

Více informací na:
skaut.cz/energie

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2453x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu