....

Chyba na stránce: Členská karta v novém designu bude na tři roky. Zkontrolujte si fotky! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2327-nova-logo-bude-predcasne-zahrnuto-do-designu-clenske-karty-proc?autologin=1"

Členská karta v novém designu bude na tři roky. Zkontrolujte si fotky!

Členská karta v novém designu bude na tři roky. Zkontrolujte si fotky!

Prohlédněte si novou podobu členské karty pořádně, protože může být už brzy vaše za 24 Kč, a to na celé tři roky. Na vaše přání jsme prodloužili její platnost. Nezapomeňte si zkontrolovat nahrané fotky ve skautISu, ať se na kartě sami sobě líbíte a vše je tak, jak má být :)

Na obrázku vidíte tři varianty členské karty, které bude ve středu schvalovat Výkonná rada. 

  • Klasická členská karta (ČRDM) - je základní verzí série, slouží jako členská průkazka a dá se na ni získat sleva při nákupech ve skautském obchodě JUN, sleva na kvalitní batohy i na auta. Karta bude automaticky přidělena členům a členkám nad 30 let.
  • EYCA karta (EYCA a ČRDM) - je obohacena o obrovské množství eyca slev včetně možnosti získat celoroční cestovní pojištění od 190 Kč. Projděte si nabídku slev a výhod na: www.eyca.cz. Kartu automaticky získají členi a členky do 30 let.
  • Studentská karta - zahrnuje veškeré výhody eyca karty plus může sloužit jako doklad k získání studentských slev například na jízdném nebo při vstupech. Obdrží ji automaticky tvšichni do 30 let, kteří při objednávce karty nahráli potvrzení o studiu. 

Nové logo zatím kromě karty nepoužíváme!

Abychom vyšli vstříc vašemu přání na prodloužení platnosti karty, museli jsme trochu s předstihem využít nové logo (s posvěcením Náčelnictva). Nebylo by vhodné, kdyby se ještě za tři roky naše organizace oficiálně prezentovala starým vizuálem. Takhle získáte nadčasovou věc :) Mějte ale na paměti, že použití loga na členskou kartu bylo schváleno příslušnými orgány jako výjimka. Zatím však není logo uvolněno pro univerzální použití.  

Zkontrolujte si fotku na kartu

Předejděte tomu, že budete zvěčněni na kartě nějak nepatřičně :) Nahrajte si do skautISu dobře nafocené fotky ve správném rozlišení, v dostatečné kvalitě a s adekvátním výrazem :) Karta bude vytisknuta s fotkami, které budou nahrány do 21. února. 

Objednejte si kartu i po skončení registrace

Pokud už se u vás odevzdávala registrace a vy jste se až potom rozhodli, že máte o kartu zájem, není problém. Objednejte si kartu ve skautISu a nechte si objednávku autorizovat střediskem. Pokud se stihne obojí do 21. února, dostanete kartu hned v první vlně. Akorát si maličku připlatíte a karta vás bude stát 45 Kč, cena za doobjednávky je totiž vyšší. Pozdější doobjednávky budou vyřízeny v průběhu roku - před létem a v říjnu. 

OBJEDNEJTE SI KARTU

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1604x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

8 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu