....

Chyba na stránce: Sleva na vlak znovu a lépe: Členové ČRDM mohou jezdit vlakem s 5% slevou - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2329-sleva-na-vlak-znovu-a-lepe-clenove-crdm-mohou-jezdit-vlakem-s-5-slevou-navic-k-beznym-slevam?autologin=1"

Sleva na vlak znovu a lépe: Členové ČRDM mohou jezdit vlakem s 5% slevou

Sleva na vlak znovu a lépe: Členové ČRDM mohou jezdit vlakem s 5% slevou

České dráhy nabízejí členům ČRDM slevu 5% na veškeré vnitrostátní jízdné (nad rámec běžných slev). Slevu lze uplatnit při nákupu jízdenek přes eShop Českých drah na adrese https://www.cd.cz/eshop/ a platbě jízdného kartou online. Slevu může využít každá členská organizace ČRDM, její pobočné spolky, krajské rady a jejich členové.  

Pozor, došlo k drobné změně v registraci jednotky. Dříve odkazovaný návod již pozbyl platnosti. Aktuální postup se dozvíte ve druhé polovině článku.

Jedná se o vylepšenou a lépe formalizovanou podobu slevy poskytované přibližně před rokem.

V eShopu ČD si každá organizace (každý pobočný spolek – tedy středisko, okres či kraj) vytvoří vlastní registraci a následně může nakupovat levnější jízdné. Sleva se vztahuje na jízdné, které je spojené s činností organizací, oddílů, středisek, skupin, kmenů apod.

Registrace do eShopu ČD probíhá ve 2 krocích a to registrace fyzické osoby a následné rozšíření na právnickou osobu, IČ vaší organizace, pobočného spolku apod. 

Pro užití slevy budeme využívat program „ČD Firmám“, který však podepsané „Memorandum o spolupráci“ upravuje, především z něj odstraňuje nesmyslné sankce při porušení pravidel. Registrace je však totožná a je třeba do programu ČD Firmám vstoupit. Pracovníci ČD pak dle ČRDM zaslaných seznamů ověří (může trvat až 5 pracovních dní), že se jedná o organizaci, která má na slevu nárok a registraci potvrdí. Poté budete mít již možnost nakupovat přes eShop ČD se slevou. Pro nákup je možné rovněž užívat aplikaci pro mobilní telefon.  

Celé Memorandum o spolupráci na vyžádání zájemcům ČRDM zašle.   V případě dalších dotazů se prosím obraťte na sekretariat@crdm.cz.

Registrace organizací do eShopu ČD a využití 5% slevy na jízdné

V eShopu ČD je nejprve třeba registrovat fyzickou osobu, teprve poté je možné registraci změnit na právnickou osobu.

  1. vstupte na www.cd.cz/eshop
  2. vpravo nahoře menu je tlačítko „přihlásit se“ a pod ním pak odkaz „Registrujte se a získejte přístup“
  3. po vyplnění požadovaných údajů vám na e-mail přijde žádost o potvrzení registrace, poté jste registrován(a) jako fyzická osoba
  4. vstupte znovu na www.cd.cz/eshop, vpravo v menu zvolte „přihlásit se“
  5. přihlaste se pomocí Vašich přihlašovacích údajů a vpravo v Nákupním košíku zvolte „Upravit profil“
  6. srolujte dolů, na konci je sekce „Registrace do programu ČD firmám", zde vyplníte potřebné údaje a kliknete na „Požádat o registraci firmy“
  7. žádost o registraci bude zaslána ČD, v případě, že se vaše organizace nachází v seznamu členů ČRDM či jejich pobočných spolků, splňujete podmínky programu ČD firmám a podmínky Memoranda o spolupráci mezi ČD a ČRDM, bude schválena do 5 pracovních dnů
  8. o schválení registrace budete informováni na e-mail zadaný při registraci, při dalším přihlášení již můžete nakupovat se slevou 5 %

Pokud byste do 5 dnů neobdrželi informaci o zařazení do programu, či vám v eshopu po schválení naběhla sleva pouze 4%, kontaktujte prosím kancelář ČRDM na emailu sekretariat@crdm.cz.


Další krok: Čtěte stručný návod k registraci v eshopu ČD...

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3576x

Práce s článkem

6
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu