....

Chyba na stránce: Chybí vám na akci někdo do kuchyně? Oddíl kuchařek je tu pro vás - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2330-chybi-vam-na-akci-nekdo-do-kuchyne-oddil-kucharek-je-tu-pro-vas?autologin=1"

Chybí vám na akci někdo do kuchyně? Oddíl kuchařek je tu pro vás

Chybí vám na akci někdo do kuchyně? Oddíl kuchařek je tu pro vás

Některé oddíly nemají takový počet vedoucích, kolik by potřebovaly. Když potom jedou na akci nebo na tábor, je těžké vyčlenit někoho, kdo by se staral o kuchyň. Myslel na to, že děti potřebují čaj, že zásoby se tenčí, že nelze pořád nabízet k obědu špagety s červenou omáčkou a k večeři suchý chleba nestačí.

Proto je tady kuchařský oddíl, do kterého se může přihlásit kdokoli od 16 let věku. Skaut či neskaut, to my nerozlišujeme. Nemusí to být zrovna šéfkuchař, ale naopak se může cítit lépe v roli podržkoště, popadniškrabku či nakrájejcibuli. Hlavní je láska k vaření. Chceme dát dohromady kontakty lidí, kteří jsou ochotni si občas vyčlenit víkend, pár dnů, a jet pomoc nějakému oddílu, kterému chybí člověk “do kuchyně”.

Přidejte se do facebookové skupiny
Sdílejte tady své nápady a typy na jídelníček, recepty nebo různé vychytávky.

Potřebujete uvařit? Ozvěte se nám

Jakékoli středisko, oddíl, kurz nebo přípravný tým nám můžou napsat na email varime@skaut.cz.

V případě poptávky nám nezapomínejte dodat informace, kam a kdy se jede, kolik účastníků bude na místě, plus zda jsou speciální požadavky. Brzy na to vznikne formulář. Samozřejmě, že tato služba je pro skauty bezplatná. Kuchaři by ale neměli platit poplatek, a když, tak minimální.

Shrnutí

  • Nemáš momentálně žádný svůj oddíl (či máš), rád se pohybuješ v kuchyni, máš občas víkend volný, je Ti více než 16 let? Přidej se do našeho oddílu!
  • Sháníte posilu do týmu na akci, kurz, víkendovou poradu? Chybí vám člověk do kuchyně? Obraťte se na oddíl kuchařů: varime@skaut.cz

Heslo: Buď uvařen!
Denní příkaz: Alespoň jedno teplé jídlo denně!
Slib: Slibuji na svou čest, jak dovedu nejlépe: vést a vychovávat mládež mi svěřenou v lásce a úctě k jídlu. Slibuji vařit hodně, vhodně a lahodně. K tomu mi dopomáhej chuť.

Váš oddíl kuchařek
Aneta, Klárka a Beruška

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2307x

Práce s článkem

12
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu