....

Chyba na stránce: Změny ve Skautské telefonní síti budou 14 dní omezeny. Připravujeme lepší služby. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2331-zmeny-ve-skautske-telefonni-siti-budou-14-dni-omezeny-pripravujeme-lepsi-sluzby?autologin=1"

Změny ve Skautské telefonní síti budou 14 dní omezeny. Připravujeme lepší služby.

Změny ve Skautské telefonní síti budou 14 dní omezeny. Připravujeme lepší služby.

Připravujeme novou smlouvu s operátorem. Změny nastavení si na straně T-mobile i skautISu vyžádají velmi komplikovanou přípravu. Proto jsme nuceni dočasně na dobu 2 týdnů pozastavit zpracovávání změn prostřednictvím skautIS. Žádáme, aby všichni, kdo mají potřebu změnit tarif, přidat číslo či upravit nastavení zvládli požadavek odeslat do neděle 14.2. nebo aby s požadavkem počkali do 1.3. Od 1.3. budou opět kompletně obnoveny možnosti změn a přidávání dalších čísel. 

Požadavky, které nesnesou odklad (např. navýšení FUP, zahraniční datové balíčky nebo zavedení čísla s končící lhůtou pro převoditelnost) i nadále vyříídíme i v době zíněné výluky. Ostatní budou přijaty a budou vypořádány až v březnu. Podrobnější informace očekávejte v průběhu dalších dní. 

Po dobu omezení bude ve skautISu formulář k zadávání změn STS označen výstražným upozorněním, že po dobu výluky budou některé změny zpracovány až po 1.3.

Za tým STS

Tomáš Slavík - Fred

vedoucí projektu

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1450x

Práce s článkem

8
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

6 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu