....

Chyba na stránce: Před Obrokem za Obrokem - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2332-obrok-a-jak-to-bylo-dal?autologin=1"

Před Obrokem za Obrokem

Před Obrokem za Obrokem

Na prosincovém Mikulášském semináři bylo vyhlášeno výběrové řízení na pořadatelský tým Obroku 2017. Bohužel se v řádném termínu nenašel žádný zájemce.My jsme však řekli NE! Obrok je podle nás důležitou součástí roverského programu, a proto by mělo být naší snahou pořadatelský tým najít, případně dopomoci jeho vzniku.

I na základě Liborova článku a reakcí na něj, jsme se rozhodli vytvořit prostor pro všechny zájemce o pomoc s přípravou této akce. Prostor k setkání, domlouvání a v nejlepším případě i vytvoření projektu. Pro všechny zájemce jsme vytvořili Google formulář (http://goo.gl/forms/Z0VdZwwhRT). Tabulka s výsledky bude sdílena všem, kteří se pomocí formuláře přihlásí. Také nabízíme prostor k setkání na Roverské Poradě (www.skaut.cz/roverskaporada) a případné moderování a zajištění setkání zájemců v jiný termín.

Nutno je také říci, že jsme s velkou radostí sledovali aktivní zapojení roverů a rangers, kterým na Obroku záleží. Ať již zmíněným článkem od Libora nebo sdílením po sociálních sítích RR ukázali, že jim budoucnost této akce neni lhostejná. Děkujeme vám! Také by mělo zaznít, že Liborova aktivita pomohla jednomu týmu, aby se přihlásit. A doufáme, že další budou následovat, a že nadšení nepohasne

Co důležitého by ještě mělo zaznít? To, že Obrok v předchozích letech vypadal tak jak vypadal, není vůbec důležité. Každý tým přináší svoji myšlenku, své nápady, zkrátka kousek sebe. Jaký bude Obrok 2017 záleží jen na lidech, kteří ho budou pořádat. Může vypadat stejně, ale může vypadat taktéž úplně jinak.

Pokud máte zájem pomoci s organizací Obroku, neváhejte a kontaktujte nás na rovertym@skaut.cz a nebo se rovnou přihlašte (přihlášku najdeš na http://www.rovernet.cz/roversky-program/zavody-a-souteze/711-obrok-2017).

Buďte u toho!

Roverský Odbor

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1350x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu