....

Chyba na stránce: Výprodej více jak 200 vychytávek ze skautského obchodu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2337-scoutotal-vyprodej-na-vic-jak-200-vychytavek-ze-skautskeho-obchodu?autologin=1"

Výprodej více jak 200 vychytávek ze skautského obchodu

Výprodej více jak 200 vychytávek ze skautského obchodu

Nakup si do oddílu nebo pro sebe skautskou výbavu s 50% slevou. Sleva se vztahuje na více než 200 skautských produktů, jako jsou trička, placky, záložky, samolepky, pohlednice, kalendáře, diáře, obálky, desky, hlavičkové papíry, diplomy, brožurky, metodiky, učebnice nebo nášivky. Se slevou 20 % můžeš nakoupit také skautské kožené výrobky od brašnářství Tlustý.

Nakup si za stejnou cenu dvojnásob na:
skaut.cz/obchod

Vyprodáváme kvalitu i užitek

Důvodem výprodeje je fakt, že brzy budeme pracovat s novým logem a vizuálním stylem, takže vzniknou úplně nové série propagačních předmětů, pro které potřebujeme zajistit místo ve skladech. To však nesnižuje hodnotu těch předmětů, na které se vztahuje aktuální sleva. Často se jedná právě o prémiovější produkty, jako jsou trička, kožené peněženkysady záložek nebo reprezentativní kovové propisky

Krom pěkných věciček nabízíme doslova za pár korun také užitečné produkty jako například obálky, hlavičkové papíry, letáky nebé celé série metodik a dalších knih.

Předzásobte se odměnami na tábory nebo k jiným příležitostem

Znáte ten průšvih, jak se na poslední chvíli před tábory řeší, kde a za co koupit táborové odměny? Co takhle jít na to mazaně a nakoupit si veškeré odměny na tábory, na besídky nebo jako poděkování s předstihem do zásoby, a přitom lacino?

Za TDC
Tomáš Vovsík

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1581x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu