....

Chyba na stránce: Užijte si novinky Skautské telefonní sítě: levnější data, roaming a více čísel - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2354-nova-sts?autologin=1"

Užijte si novinky Skautské telefonní sítě: levnější data, roaming a více čísel

Užijte si novinky Skautské telefonní sítě: levnější data, roaming a více čísel

Volejte, smskujte a surfujte za bezkonkurenční ceny oproti běžnému trhu díky nové Skautské telefonní síti (STS). Navíc buďte ve stálém kontaktu se svojí rodinou úplně zdarma.

Změny letem světem: Nová Skautská telefonní síť nabízí více mobilních dat za levnější cenu. Výhodnější mobilní a datové služby si vychutnáte také v zahraničí. Cena mírně poklesla u tarifů. Volání zdarma na všech 7000 čísel zapojených v STS zůstává. A vzhledem k tomu, že nyní můžete do STS skoro neomezeně zapojit své rodinné příslušníky, máte šanci být se svými blízkými bezplatně v kontaktu, kdykoliv chcete.

CENÍK NOVÉ STS
platný od 1. 3. 2016
Zjistěte více o STS na: skaut.cz/sts

S novou STS jsme pro vás vyjednali takové podmínky, které nejvíce odpovídají současné mobilní komunikaci, ve které se do popředí dostávají především datové služby. V rámci smlouvy došlo také k prodloužení závazku u T-Mobile na 32 měsíců. V případě potřeby lze předčasné vystoupení z STS individuálně řešit s administrátorkou (viz kontakt na konci článku).

Největší trumf? Levná data. Naučte se je používat

V dnešní době už nemusíte pouze psát SMS nebo volat, můžete bezprostředně komunikovat přes mobilní internet díky různým aplikacím jako Messenger, Hangouts, WhatsApp, Viber, Skype... Data jsou součástí většiny tarifů v nové STS a nabídka datových balíčků je mnohem širší a levnější. Dokupování dalších dat přitom bude za polovinu dosavadní ceny. Prostě wow. Kdo ví, jásá. Těm, kteří ještě nemají chytrý telefon a nevyužívají datové služby, velmi doporučujeme seznámit se s možnostmi, které tato komunikace nabízí. 

Přehled datových balíčků STS
Poznámka: Datové balíčky se dají přidávat k základním tarifům, které už samy o sobě většinou nějaká data mají (viz níže)
Více v ceníku

nová data

typ

data

cena

IM150

zvýhod.

150 MB

47,19 Kč

IM400

zvýhod.

400 MB

66,55 Kč

IM1,5GB

zvýhod.

1,5 GB

107,69 Kč

IM3GB

zvýhod.

3 GB

180,29 Kč

IM10GB

zvýhod.

10 GB

301,29 Kč

Jak na data v nové STS? Dozvíte se v článku:

Vyplatí se nové tarify? Při promyšleném využití ano!

Pokud máte zájem o aktivní využívání dat, tak jednoznačně ANO, nové tarify se vyplatí! Jak už jsme vysvětlovali, šli jsme naproti výhodnějším datovým službám. Některé tarify jsou tak sice oproti těm současným o pár korun dražší, ale v ceně je pak větší nálož dat. Jiné tarify jsou naopak levnější a nabízejí více dat, nebo jsou levnější a nabízejí stejné služby. 

Přehled nových tarifů STS
Poznámka: K tarifům se dají přidávat také datové balíčky (viz výše)
Více v ceníku

nové tarify

minuty

sms

data

Cena vč. DPH

PNM1

0

0

0

12,10 Kč

PNM2

100

50

150 MB

102,85 Kč

PNM3

300

100

150 MB

160,93 Kč

PNM5

neomez.

neomez.

400 MB

302,50 Kč

 

Jste již v STS a zajímá vás, na které nové tarify budou ty současné převedeny?  Dozvíte se v článku:

Neztrácejte na cestách kontakt. Roaming je výhodnější

Až vyrazíte na cesty, nemusíte už být odkázáni pouze na chytání wifi signálu před kavárnami a fastfoody. Nová STS přichází také s výhodnějším roamingem. To znamená více datových balíčků a zároveň levnější data, volání nebo sms.

Více v ceníku

Připojte do STS celou svou rodinu a volejte si zdarma

Chcete si volat v rodině úplně zadarmo? Proč ne, zapojte své rodinné příslušníky do STS. V STS si totiž volají zdarma úplně všichni, což je v současné době něco přes 7000 lidí. Nejlepší na tom, je, že jsme zvýšili standardní limit na počet čísel pro jednoho skauta nebo skautku. Nyní si může jedna osoba nabrat až 5 hlasových a 3 datové SIM karty. A pokud byste chtěli ještě víc SIM karet, není problém, stačí se nám ozvat. Jen mějte na paměti, že počet členů rodiny není nekonečný :)

Nové nastavení pro někoho znamená zdražení...

STS nabízí stále bezkonkurenčně dobré podmínky. Řadu z nich vylepšujeme - hlavně v oblasti využití dat. Bohužel se nepodařilo zajistit zlepšení pro všechny uživatele STS a tak u lidí, kteří data nevyužívají a využívat nechtějí dochází k navýšení měsíčních paušálů o 15 nebo 20 Kč+DPH. Jednání s operátory nebyla jednoduchá a toto je výsledek, který se podařil. Základní hodnotou je to, že STS bude pokračovat - tj. že máme prodloužení smlouvy (není to tak zjevné, jak by se mohlo stát a představa, že čím více čísel, tím snadnější jednání, opravdu neplatí). Druhou velkou nově získanou hodnotou je to, že nyní mají smlouvu s operátorem přímo skauti (dosud jsme jednali v rámci společenství řady firem), takže by do budoucna mělo být jednodušší jednat o takovém nastavení, které lépe odpovídá potřebám našich uživatelů. A třetí hlavní hodnota nového nastavení je v zásadním zlepšení využívání dat, které jsou čím dál tím využívanější. Cenou za toto je již zmíněné mírné navýšení u těch, kdo data nevyužívají. 

Máte jakékoliv dotazy?

V případě potřeby je k dispozici naše administrátorka Jana Hořáková,
tel. číslo: 734 796 339, e-mail: telefony@skaut.cz

Za TDC
Tomáš Vovsík

Tomáš Slavík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 8195x

Práce s článkem

8
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu