....

Chyba na stránce: Doplňte si skautské papírnické vybavení: pohlednice, záložky, tužky nebo obálky za 50 % - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2361-doplnte-si-skautske-papirnicke-vybaveni-bloky-zalozky-tuzky-nebo-obalky-za-50?autologin=1"

Doplňte si skautské papírnické vybavení: pohlednice, záložky, tužky nebo obálky za 50 %

Doplňte si skautské papírnické vybavení: pohlednice, záložky, tužky nebo obálky za 50 %

Skautský obchod je nejlevnějším skautským papírnictvím široko daleko :) Ve velkém výprodeji nakoupíte užitečné skautské potřeby s 50 % cenou. Zásobte své klubovny, dokud slevy frčí :)

Dopis poslaný ve skautské obálce, napsaný skautským perem a na skautském papíře... Jo, dokonce i skautská administrativa může mít šmrnc. Stejně tak školní povinnosti pro děti. S barevným skautským školním sešitem nebo skautskými záložkami do knížek je učení a povinná literatura pestřejší.

Radost úplně jakkoliv udělají také drobnosti jako skautské samolepky nebo pohlednice. Samolepka se dá lípnout skoro na cokoliv a hned vám zvedne náladu. Pozdravným pohledem pak můžete potěšit někoho blízkého například během táborového odloučení. Ocenění vřelého pozdravu bude nesrovnatelně vyšší než u SMS, to garantujeme :)  A za kolik to všechno je? Leckdy za cenu rohlíku. 

Psaní se skautskou symbolikou? Lepší než email

Čím víc si dáte na dopisu záležet, tím víc si můžete získat sympatie adresátů. Skautské dopisní papíry a obálky výslednému dojmu pomůžou. Ve zlevněné nabídce máme také skautské papírové desky na reporty, například pro podklady k jednáním a schůzkám nebo jako obálky na granty a další dokumenty. 

Krásné skautské kovové pero je lepší než okousaná propiska 

Jedno z těchto per můžete hrdě použít klidně při pracovních příležitostech nebo jiných formálních setkáních, protože udělá dojem. Kovové kuličkové propisky v různých barvách mají laserově vyvedené skautské nápisy a loga. Existují také levnější "školní a kancelářská" skautská pera v různých provedeních. 

Zpestření školních povinností se skautským sešitem a knižními záložkami

Skautský školní sešit je určený hlavně jako náborový materiál pro nováčky, protože nabádá k návštěvě stránky www.skaut.cz a k hledání nejbližšího oddílu. Uvnitř najdou děti také jednoduchou šifrovací hru. Veselou obálku sešitu nakreslil skautský ilustrátor Tomáš Chlud.

Skautské záložky jsou nezbytnou výbavou pro všechny skautské knihomoly. Těm doporučujeme rovnou celou sadu. Můžete si však vybírat a nakupovat také jednotlivé kousky, pokud máte slabost pro nějaké dílko konkrétního ilustrátora. Každou záložku totiž dělal někdo jiný. 

 

Arch 20 samolepek za 4 Kč? Levný dárek, který děti baví

Jedním archem můžete odměnit celou družinu, a přitom vás to stojí jen korunové náklady. Navíc zkušenost dokazuje, že děti samolepky baví, lepí si je na školní desky, penály nebo na skřínky, a piřotm ještě dělají skautingu reklamu. Sečteno podtrženo, zabijete tři mouchy jednou ranou. 

Pohlednice s výzvou ke skautskému dobrodrušství

Pobídněte příjemce svých pohlednicových pozdravů ke skautingu a všem dobrodružstvím, která jsou s ním spojená. Tři druhy pohlednic jsou vyvedené na atmosférických fotkách, které hned zaujmou. Na rubové straně na vás vykoukne prezidentský portrét skauta Václava Havla na místě prostoru pro známku.

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1378x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu