....

Chyba na stránce: Výročka v nové parádě a s chystaným logem vyjde v dubnu. Pište postřehy! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2393-nova-vyrocka-v-nove-parade-a-s-novym-logem-vyjde-v-dubnu-piste-postrehy?autologin=1"

Výročka v nové parádě a s chystaným logem vyjde v dubnu. Pište postřehy!

Výročka v nové parádě a s chystaným logem vyjde v dubnu. Pište postřehy!

Výroční zpráva 2015 tentokrát není jen hrdým ohlédnutím za uplynulým skautským rokem, je také jedním z prvních nositelů budoucího skautského loga a výkopem chystaného jednotného vizuálního stylu. Úroveň zvědavosti nad zhodnocením tohoto dílka proto nadprůměrně stoupá: co na výročku říkáte? 

Zaznamenejte své postřehy do online dokumentu!
Do středy 23. března (do půlnoci) 

Obálku a obsah výročky si můžete podrobně prohlídnout v přiložených pdf


"Tady mi něco nesedí!" Co potřebujeme připomínkovat?

Zajímá nás cokoliv, co vás na první pohled zarazí a co byste si zařadili do kolonky "nepatřičné". Může to být vše od slovních obratů přes přehlédnuté šotky, faktické údaje, fotky, grafické prvky nebo volbu témat až po názory na jeden z prvních pokusů o využití chystaného grafického stylu organizace. Zajímají nás i návrhy na doplnění. Možná by mělo být ve výročce něco důležitého, co jsme opomněli? Kromě podnětů ke změně uvítáme ale také pochvalu. Je fajn do budoucna vědět, co se vám nejvíc líbí a co se povedlo. 

Na jazykovou korekturu nemusíte marnit svojí pozorností, ta proběhne až po zapracování vašich připomínek.

Pozor: Nové logo ani vizuální styl ještě nejsou uvolněny pro běžné použití. Přečtěte si o jejich cestě do Náčelnictva a dalších krocích. 

Kdy se můžete těšit na novou výročku a k čemu je?

Tištěnou výroční zprávu dostanete spolu s časopisy v polovině dubna. Tradičně ji nabídneme ke koupi také v eshopu www.obchod.skaut.cz za symbolických 10 Kč. Pro online použití vyjde elektronická verze v pdf, kterou lze použít jako odkaz v emailu. 

A k čemu že výročka je? No především k pochlubení se tím, co všechno se našemu společenství podařilo a kam jsme se opět po roce posunuli dál. Zároveň je to takový pečlivě nadesignovaný propagační materiál, který stručně a výživně představí skauting v co největší šíři a rozmanitosti. Takže se hodí jako doplněk při komunikaci se státní správou, partnerskými organizacemi nebo podniky, ale také pro rodiče nebo všechny přátele skautů a skautek. 

Bude k dispozici šablona pro přílohovou výroční zprávu jednotek?

Ano, bude. Pracujeme na tom.

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1735x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

4 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu