....

Chyba na stránce: Nejlepší hračky? Tatínek a maminka. Podpořte herní nápadník pro rodiče - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2398-nejlepsi-hracky-tatinek-a-maminka-podporte-herni-napadnik-pro-rodice-od-skautu?autologin=1"

Nejlepší hračky? Tatínek a maminka. Podpořte herní nápadník pro rodiče

Nejlepší hračky? Tatínek a maminka. Podpořte herní nápadník pro rodiče

„Mami, tati, můžu si zapnout tablet?“ Takovou otázku dnes od dětí slýcháme častěji než: „Půjdeme si spolu hrát?“. Proto se skupinka skautů a skautek s Junákem – českým skautem rozhodla vytvořit mobilní aplikaci HopSkoč, která je plná nápadů na skutečné zážitky mezi rodiči a jejich malými dětmi. 

Budou děti vzpomínat na dětství s rodiči, nebo s tabletem?

Podpořte vznik herní aplikace HopSkoč na hithit.cz/hopskoc

Každý příspěvek odměníme eknihou plnou her, samotnou mobilní aplikací s hrami, které byste nevymysleli, nebo herní KPZtkou. 

Chytrá online nabídka her, ve které se neztratíte

HopSkoč je vlastně takový nápadník plný her a rozvojových aktivit ve formě mobilní aplikace. Zásoba her se navíc neustále rozrůstá, takže vám nikdy nedojde inspirace. Nemusíte se ale bát, že byste se v pestré nabídce ztratili. Hry se dají třídit podle věku vašich dětí, hodnotit a ukládat do oblíbených nebo vyhledávat podle kategorií. Chcete zabavit dítě při cestování nebo v čekárně u doktora? Žádný problém, stačí vybrat příslušnou kolekci.

Nápad na aplikaci vznikl ve školce

Některé nápady přijdou tak nějak samy díky podnětům z okolního světa. Přečtěte si příběh autora HopSkoče a tatínka Pavla Konečného o tom, kde se v jeho hlavě poprvé urodila myšlenka o mobilní aplikaci:

Když jsem jednou vyzvedával děti ze školky, tak si zrovna kreslily. Dostaly za úkol namalovat svoji nejoblíbenější hračku. Většina dětí namalovala plyšáka, panenku, autíčko nebo tablet. Jedna holčička však nakreslila pána, jak ji drží za ruku. Paní učitelka nechápala a zeptala se jí, o koho se jedná. Odpovědí jsme byli překvapení: “To je přeci můj tatínek. S ním je ta největší zábava.” V ten den jsem se rozhodl, že chci být také takový tatínek. Vlastně bych si přál, aby každé dítě mělo takového tatínka a maminku.

Také přejete dětem ty nejlepší maminky a tatínky?
Můžete být přímo u toho.

TIP: Chcete se přesvědčit, že sbírka her Hopskoč bude stát za to? Získejte ukázkovou eknihu zdarma na hopskoc.cz již dnes.

Jaké hry u nás najdete? Zkuste třeba Ledovec

Do igelitového pytlíku či uzavíratelné plastové nádoby dáme vodu, kterou necháme v mrazáku zmrznout. Vznikne "ledovec", který umístíme při koupání do vany. S dítětem můžeme ledovec či ledovce obeplouvat, ale také si vysvětlit rozdíl mezi vodou a ledem.

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1550x

Práce s článkem

6
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu