....

Chyba na stránce: Jsi skaut? Tak nesmíš chybět na Plajnerově memoriálu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2429-jsi-skaut-tak-nesmis-chybet-na-plajnerove-memorialu?autologin=1"

Jsi skaut? Tak nesmíš chybět na Plajnerově memoriálu!

Jsi skaut? Tak nesmíš chybět na Plajnerově memoriálu!

„Jsi skaut? Tak musíš být lepší než ostatní." Tato slova jsou mottem letošního Memoriálu RNDr. Rudolfa Plajnera, který se uskuteční v sobotu 14. května na Tesáku a Hostýně ve Zlínském kraji. Letošní, už 27. ročník bude tradičně spojen s pochodem z Tesáku na Hostýn, během kterého mohou všichni skauti plnit připravené aktivity.

Pro každou přihlášenou družinu nebo oddíl budou připraveny během pochodu z Tesáku na Hostýn čtyři zastávky, na kterých se skrze aktivity blíže seznámí se životem našeho druhého náčelníka Táty Plajnera. Především si ale na základě událostí z jeho života vyzkouší něco užitečného pro svůj život. Vlčata a světlušky cenu dobrého skutku, skauti a skautky zapomenutou skautskou praxi, roveři morální rozhodování v kritických momentech. Program každý přihlášený oddíl nebo družina dostanou předem ve formě „balíčku“, ve kterém bude každá aktivita popsána včetně doporučeného místa k jejímu uskutečnění. Každý vedoucí se tak bude moci se všemi aktivitami předem seznámit a modifikovat si je podle počtu členů a jejich věku (například vybrat si aktivity z různých věkových kategorií). Samotná realizace během memoriálu bude ponechána na každém oddílu individuálně, přesto bude příležitostí k setkání s dalšími družinami dostatek. Například během krátkého vzpomínkového setkání u Plajnerova pomníku na Hostýně.

Zahájení pochodu, dlouhého zhruba 8 kilometrů, bude uskutečněno 14. května po 8. hodině na Tesáku. Vzpomínková akce na Hostýně začne v 14.30 u pomníku Táty Plajnera.

Na memoriál jsou samozřejmě srdečně zváni také všichni oldskauti.

Přihlašovat se můžete skrze registrační formulář. Další informace najdete na facebookové stránce akce, případně nás můžete kontaktovat na plajner.memorial@gmail.com či telefonním čísle 736265775. 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 698x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu