....

Chyba na stránce: Přijď se dozvědět, jak má vypadat RESPEKTUJÍCÍ ODDÍL - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2464-prijd-se-dozvedet-respektujici-oddil?autologin=1"

Přijď se dozvědět, jak má vypadat RESPEKTUJÍCÍ ODDÍL

Přijď se dozvědět, jak má vypadat RESPEKTUJÍCÍ ODDÍL

Přijď 14. dubna od 17.00 hod do Skautského institutu a zjisti, kudy by se Junák mohl vydat a jak tomu můžeš pomoci ty sám!

Tento čtvrtek pořádá odbor Skauting pro všechny diskuzní a workshopový večer na téma Respektující oddíl. Pro nás v týmu je to bezesporu událost roku: do Skautského institutu bychom chtěli přivést všechny, kteří se zajímají o skauting pro všechny, inkluzi či respektující přístup a to buď přímo v oddílech, na kurzech, jinde v Junáku a nebo se jich toto téma prostě jen osobně dotýká a zajímá je.

Budeme moc rádi, když se tohoto večera zúčastníte. Pozvali jsme specialisty na vzdělávání, na inkluzi, zástupce základní školy a představeny budou i zkušenosti z konkrétního oddílu. Právě s nimi a dalšími, kteří dorazí, bychom chtěli společně hledat odpověď na otázku "Co přispívá k tomu, aby skautský oddíl mohl být respektující?" Každý kdo přijde, bude mít možnost se zapojit a pomoct s hledáním cesty, jak přinášet více takového přístupu do skautingu.

A pokud tě zajímá respektující přístup ve skautingu, ale nemůžeš ve čtvrtek přijít, přidej se jinak! Tým SpV aktuálně nabízí několik možností jak rozvíjet inkluzivní prostředí v Junáku. Můžeš se zapojit do týmu a pomáhat ho udržovat v běhu, mít na starosti propagaci, koordinovat odborné poradenství nebo rozvoj v regionech. Jestli se necítíš na nic z toho, zapoj se ještě jinak: ozvi se nám, jak nás můžeš podpořit. Každá pomoc se totiž počítá!

Tešíme se naviděnou.

Odbor Skauting pro všechny

http://spv.skauting.cz/ 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 849x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu