....

Chyba na stránce: Buď jako Svojsík! - soutěž o příležitostný odznak pro skauty a skautky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2480-bud-jako-svojsik-soutez-o-prilezitostny-odznak-pro-skauty-a-skautky?autologin=1"

Buď jako Svojsík! - soutěž o příležitostný odznak pro skauty a skautky

Buď jako Svojsík! - soutěž o příležitostný odznak pro skauty a skautky

V letošním roce, kdy si připomínáme 140. výročí narození zakladatele Junáka, přinášíme skautům a skautkám příležitost být chvíli jako on a získat unikátní kovový, příležitostný odznak na kroj.

Pozor, v článku je zmíněn Teepek, což byl webový projekt zaměřený na cílovou skupinu skautek a skautů a oblast podpory rádců. 1. 7. 2018 byl Teepek uzavřen a již není dostupný. Funkci podpory rádců převzal částečně Rádcovský rozcestník (https://radce.skaut.cz).

První díl soutěže najdete v dubnovém čísle časopisu Skaut-Junák, které prostřednictvím nového komiksu ze Svojsíkova života láká čtenáře k akci. Jde o to naučit se něco nového ze skautské praxe a překonat se kyblíkem studené vody, o obou splněných úkolech pak poslat důkaz. Další dva závěrečné úkoly se pak objeví v červnovém čísle Junáka. Pro získání odznaku stačí splnit libovolné dva úkoly ze čtyř, komu se podaří vyřešit všechny, má pak ještě nárok na speciální odměnu.

Vyhlášení soutěže proběhne o víkendu 10. – 11. září na Orlovské myslivně, ti kdo se nebudou moci dostavit, obdrží odznak poštou.

Soutěž je ideální příležitost jak svým členům nenásilně připomenout osobnost Svojsíka a zároveň získat zajímavý námět na činnost, která se dá spojit i s plněním stezek. Na konci článku si můžete stáhnout jak obrázky komiksů, tak odznaku a využít jich k motivaci na oddílových nástěnkách či časopisech.

Soutěž podrobně naleznete také online na www.teepek.cz/svojsik

Odznak bude možné si v jiné barevné mutaci koupit a to během několika týdnů na stránkách Klubu skautských sběratelů (http://kssj.skauting.cz).

Roman Šantora - Bobo

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3020x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu