....

Chyba na stránce: Nakupujte táborové a náborové odměny levně díky 60% slevě skautského obchodu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2515-nakupujte-taborove-odmeny-levne-diky-60-sleve-skautskeho-obchodu?autologin=1"

Nakupujte táborové a náborové odměny levně díky 60% slevě skautského obchodu!

Nakupujte táborové a náborové odměny levně díky 60% slevě skautského obchodu!

Každoroční evergreen: na přípravu táborů je nejdříve dost času, až se nakonec spousta úkolů nestíhá. Mezi obvyklý jev patří nakupování táborových odměn za pět minut dvanáct. Zkuste to letos jinak. Využijte 60% slevu na vybrané propagační předměty a zásobte se s předstihem. K tomu buďte hospodární - v jednom balíku si rovnou objednejte i náborové materiály! 

Vybírejte si skautské odměny na:

www.obchod.skaut.cz 

Čtvrt koruny za samolepku? Ano!

Ve skautském výprodeji je z čeho vybírat, sleva se vztahuje na víc jak 200 skautských věciček. Některé jsou přitom velice exkluzivní, například trička nebo ilustrované knižní záložky. V zásobě jsou také oblíbené samolepkové archy s dvaceti samolepkami sakum prdum za "bura". No nekupte to :) Vlastně ano, nakupte si :) A kupovat můžete také pohlednice, kalendáře, diáře, obálky, desky, hlavičkové papíry, diplomy, brožurky, metodiky, učebnice nebo nášivky. 

Nejlepší peněženka na léto? Skautský Money Clip!

Se slevou 20 % si pak ještě pořiďte skautský kožený moneyclip od Brašnářství Tlustý. Drobná peněženka na magnet scvakne bankovky a pochytá mince v kapse - ideální na léto při sportu nebo k vodě, kdy se vám nehodí vláčet s sebou zbytečnosti.

 www.obchod.skaut.cz 

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2191x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu