....

Chyba na stránce: Intercamp 2016: největší skautská akce začíná již 13. května - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2517-intercamp-2016-nejvetsi-skautska-akce-zacina-jiz-za-9-dni?autologin=1"

Intercamp 2016: největší skautská akce začíná již 13. května

Intercamp 2016: největší skautská akce začíná již 13. května

Největší skautské akce v novodobé historii Junáka se zúčastní více než 3100 skautů a skautek. Do zahájení Intercampu 2016, který se uskuteční od 13. do 16. května v pevnosti Josefov.

49. ročník Intercampu, setkání skautů a skautek ze zemí států NATO, se pořádá tradičně kolem svatodušních svátků od pátku do pondělí a do České republiky se pořadatelství vrací po dlouhých 12 letech. Účastníky letošního Intercampu bude více než 3.100 skautů a skautek z České republiky, Německa, Nizozemí, Francie, Velké Británie, USA, Belgie, Švýcarska, Slovenska, Itálie, Rumunska, Polska a Ukrajiny. Co do počtu účastníků se tak bude jednat o vůbec největší akci jakou Junák v novodobé historii pořádal.

Již tento pátek začnou v areálu pevnosti Josefov přípravné práce na tábořišti. Samotná příprava setkání však započala již v loňském roce a na místě se na organizaci bude podílet téměř 500 dospělých členů mezinárodního servistýmu. Jim všem již nyní patří velký dík, za spoustu práce, které byla v uplynulých týdnech a měsících odvedena, ale to hlavní všechny teprve čeká.

Během příštího týdne podrobně představíme program Intercampu, který bude provázet dvanáct superhrdinů, a během samotné akce bude možné sledovat on-line zpravodajství přímo z akce.

Za tým Intercampu
Jakub Hájek - Rys

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 913x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu