....

Chyba na stránce: Získejte levný software pro střediska i jednotlivce. To je benefit Techsoup v novém! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2519-ziskejte-levny-software-pro-strediska-i-jednotlivce-benefit-techsoup?autologin=1"

Získejte levný software pro střediska i jednotlivce. To je benefit Techsoup v novém!

Získejte levný software pro střediska i jednotlivce. To je benefit Techsoup v novém!

Představujeme benefit Techsoup v nové a atraktivnější podobě. Jde o snadnou možnost získat software do PC za velmi výhodných podmínek. A to nejen pro organizační jednotky, ale nově i pro jejich dobrovolníky!

Produkty jsou nabízeny prostřednictvím programu Techsoup Česká republika, jehož posláním je především zprostředkováním darů a zvýhodněných nabídek softwaru, hardwaru a IT služeb neziskovým organizacím a to od předních českých a zahraničních IT společností. Skrze Techsoup Česká republika jsou nabízeny dárcovské a zvýhodněné programy společností Microsoft, Zoner, Adobe, Bitdefender, Box, Cisco, Symantech a Compuritas.

Techsoup zajišťuje ověření neziskových organizací a jejich nároku na účast v jednotlivých dárcovských a zvýhodněných programech (dle kritérií programů jednotlivých společností), vyřízení žádostí o dar či slevu s danou společností, včetně zajištění potřebných účetních a jiných dokladů, a také rozeslání instrukcí k získání požadovaného produktu. Junák - český skaut patří mezi organizace ověřené a má tak nárok produkty a další benefity z programu čerpat. To je umožněno i jeho organizačním jednotkám (pobočným spolkům), stačí projít jednoduchou on-line registrací. 

Jaký software v programu můžete získat?

Pokud vás zajímá přehled nejzajímavéjších produktů, které je možné v rámci programu získat a přehled přibližných cen, naleznete je v tomto článku. Mezi hlavní lákadla patří určitě produkty společností Microsoft, Zoner a Adobe.

Windows  Office  Zoner Photo Studio  Adobe

 Jak se do programu Techsoup zapojit a software získat?

Připravili jsme celou sekci Křižovatky s informacemi o tomto programu a zajímavém software. Najdete ji v menu Organizace > Benefity > Software Techsoup.

Na začátku je nutné do programu přihlásit organizační jednotku (středisko, okres, kraj či ZvOJ), což musí udělat vedoucí OJ (stvrzuje svým podpisem na prohlášení za jednotku). Následně už může jednotka levný software nakupovat na své počítače.

Pokud chce získat software dobrovolník na svůj vlastní počítač, stačí aby podepsal "dohodu" mezi jednotkou a dobrovolníkem o využívání software (zavazuje se, že je dobrovolníkem v naší organizaci a software, který mu jednotka z programu Techsoup pořídí, nebude využívat komerčně, ale hlavně pro činnost v naší organizaci). A následně mu již jednotka může software objednat a pro dobrovolníkův počítač předat.

Jak se s jednotkou do programu Techsoup přihlásit i jak dále pro získání software postupovat najdete v návodu krok za krokem.

Máte dotazy? Ptejte se!

Pokud máte nějaké další otázky a hledáte odpovědi, podívejte se do článku s nejčastějšími otázkami a odpověďmi. Případně neváhejte psát do komentářů či e-mailem na registrace@skaut.cz

Jan Novák (Honza)
asistent organizačního zpravodaje

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1849x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu