....

Chyba na stránce: Jak uspořádat příměstský tábor? Napoví pracovní verze metodiky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2549-jak-usporadat-primestsky-tabor-napovi-pracovni-verze-pripravovane-metodiky?autologin=1"

Jak uspořádat příměstský tábor? Napoví pracovní verze metodiky

Jak uspořádat příměstský tábor? Napoví pracovní verze metodiky

Příměstské tábory jsou teď trendem. Proč tedy nějaký neuspořádat, když právě skauti a skautky mají táboření v krvi? Pokud s organizací příměstského tábora nemáte zkušenost ani jste o tom zatím třeba neuvažovali, zkuste to :) Nebo už zkušenosti máte? Potom získejte nové nápady a zasvěcené pohledy na věc. V obou případech vám pomůže připravovaná metodika. 

Proč do toho jít?

Spousta středisek může využít poplatky za účast na příměstském táboře jako další zdroj financí do rozpočtu. Zabijete také několik much jednou ranou, protože budete mít postaráno o skvělou propagaci svého lokálního skautingu a také nalákáte nováčky líp než na obyčejné náborové akci. A jestli máte dostatek roverů a rangers, můžete jim vytvořit příležitost, jak si užít smysluplnou letní brigádu. 

Otestujte a připomínkujte!

Podle nyní vydávané pracovní verze metodiky jistě nezvládnete připravit celý tábor už letos. Pokud však příměstský tábor organizujete, určitě se inspirujte. Zároveň budeme moc rádi za zpětnou vazbu a obohacení o další podněty, protože obsah metodiky posouváme dál. Určitě nám piště, jestli vám něco v metodice chybí nebo jestli je něco nesrozumitelné, napravíme to! Na podzim totiž proběhne aktualizace příručky (graficky i obsahově) a bude vydána tiskem (nyní vychází pouze v elektronické podobě).  

Za TDC
Tomáš Vovsík
tomas.vovsik@skaut.cz

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 6547x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

4 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu