....

Chyba na stránce: Blýskni se díky skautským šperkům. Ozdob se novými náhrdelníky a náušnicemi - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2551-blyskni-se-diky-skautskym-sperkum-ozdob-se-novymi-nahrdelniky-a-nausnicemi?autologin=1"

Blýskni se díky skautským šperkům. Ozdob se novými náhrdelníky a náušnicemi

Blýskni se díky skautským šperkům. Ozdob se novými náhrdelníky a náušnicemi

S hezkým počasím konečně přichází čas na živou letní módu. Podtrhni svůj šarm elegantními skautskými náhrdelníky a náušnicemi ve tvaru trojlístků. Šperky jsou vyrobeny z palladia nebo staromědi výhradně v Česku a z českých materiálů, takže tě může těšit i původ šperků. Skautské náhrdelníky jsou navíc úplnou novinkou, která dosud nebyla k mání.

Palladiový náhrdelník 

Kromě přívěsku na krk je součástí náhrdelníku také řetízek na zapínání. Stříbrná barvy působí reprezentativním dojmem, takže se dá šperk využít jako ozdoba při reprezentativních příležitostech. Svěží světlá barva se však hodí i jen tak pro parádu.

Chci si koupit náhrdelník

Staroměděný náhrdelník (světlejší)

Patinově kovový náhrdelník je zčásti pomalován modří, do těla trojlístku jsou vsazeny dva žluté kamínky, provázek je laděný do skořicové barvy. Ideální volba jako doplněk k přírodnějšímu oblékání. 

Chci si koupit náhrdelník

Staroměděný náhrdelník (tmavší)

Temně laděný náhrdelník s decentně modrými kamínky bezpochyby upoutá zájem. Zkus si ho představit v kombinaci s jednoduchými černými šaty. Skvělé, že?

Chci si koupit náhrdelník

Náušnice

Ve všech třech verzích, v jakých jsou vyvedeny přívěsky náhrdelníků, nabízíme také skautské náušnice. Takže můžeš vyrazit perfektně sladěná. 

Chci si koupit náušnice

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 876x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu