....

Chyba na stránce: Bude, nebude? Teď už to víme. Obrok bude! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2567-bude-nebude-ted-uz-to-vime-obrok-bude?autologin=1"

Bude, nebude? Teď už to víme. Obrok bude!

Bude, nebude? Teď už to víme. Obrok bude!

Začátkem letošního roku se tady na Křižovatce objevil článek, ve kterém se psalo, že Obrok možná nebude. Zpráva vzbudila velký ohlas a roveři opět ukázali, že žádná výzva není natolik velká, aby se nedala zvládnout, a že si svůj Obrok nenechají vzít. Brzo vznikly dva nadšené týmy, každý se svou vizí. Místo otázky “Bude Obrok?” se tak objevila otázka "Jak bude Obrok vypadat?”.

Dnes s radostí můžeme oficiálně říci - Obrok bude i v roce 2017 a bude ve stejném konceptu jako doposud. Ve středu o tom rozhodla VRJ. "Výkonná rada se seznámila s projekty přihlášenými do pořádání Obroku 2017 a na základě doporučení Roverského odboru vybrala tým pod vedením Kamily Buráňové - Žirafky. VRJ vnímá velice zajímavý potenciál ve formátu akce předloženém týmem KORBO (zejména pro starší rovery a rangers), proto tedy uvítá a podpoří vyzkoušení tohoto modelu, pokud se ukáže jako životaschopný."

A co na vítězství říká šéfka týmu Žirafka?
"První myšlenka byla asi to, jak moc se můžu začít radovat, aby si přítel nemyslel, že jsem se kompletně zbláznila. No a pak samozřejmě velká radost, že jsme to zvládli a uvědomění si, že mám fakt úžasný tým, když jsme zvládli "porazit" i takové kapacity, jaké stály proti nám. Pár dní před Billovým e-mailem jsem odmaturovala a radost z pořadatelství Obroku se s tím malinkým pocitem štěstí po maturitě nedala srovnávat. Je to velká výzva, převzít tak úspěšnou a důležitou akci pro český rovering, ale jsme připraveni udělat všechno pro to, aby byl Obrok 2017 zase o trochu lepší, než předchozí ročníky."

Jestli snad stále někdo neví, co Obrok je - jde o setkání roverů a rangers z celé České republiky ve věku 15 - 24 let. Ti starší 18 let se mohou akce účastnit jako servis tým. Historicky první Obrok se odehrál v roce 2000 a už se uskutečnilo osm ročníků, přičemž poslední se konal v roce 2015 v Liberci ve sportovním areálu Vesec.

Ten příští se uskuteční v červnu 2017 na místě, kde ještě nebyl a počítá se alespoň s tisícovkou účastníků. Už brzy vám prozradíme, co se na Obroku 2017 bude dít. Bude toho hodně. Opět nás bude čekat VaPro, Služba, Inspiro, večerní koncerty i velká hra.

Už teď víme, že si Obrok nikdo nesmí nechat ujít. Sledujte nás na Facebooku, Rovernetu, Křižovatce nebo v Roverském kmeni.

Pokud si již teď chcete navodit obrokovou náladu či zavzpomínat na minulé ročníky, podívejte se na facebookový profil, kde najdete fotky i z předchozích ročníků, nebo třeba YouTube kanál ObrokTV.

Těšíme se na vás a už teď děláme všechno pro to, abyste si Obrok 2017 užili na 100 %!

Žirafka, Klix, Ábi, Dáša, Klea, Generál, Marťas , Vojta a Špáťa.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1540x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu