....

Chyba na stránce: /INZERCE/ Chcete, aby si vaše dítě užilo naplno letní skautský tábor? Přibalte mu do batohu chytrou deskovku! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2605-chcete-aby-si-vase-dite-uzilo-naplno-letni-skautsky-tabor-pribalte-mu-do-batohu-chytrou-deskovku?autologin=1"

/INZERCE/ Chcete, aby si vaše dítě užilo naplno letní skautský tábor? Přibalte mu do batohu chytrou deskovku!

/INZERCE/ Chcete, aby si vaše dítě užilo naplno letní skautský tábor? Přibalte mu do batohu chytrou deskovku!

Letní skautské tábory lákají rok od roku stále více nadšenců. Patří mezi ně i vaše dítě? A přemýšlíte už teď, jak mu výlet za dobrodružstvím co nejvíce zpříjemnit? Vsaďte na „parťáka“, se kterým si váš malý skaut nebo malá skautka užije spoustu legrace, a k tomu získá nové kamarády! Opatřete mu některou z novinek Dino Toys – cestovní a postřehové hry v malém praktickém balení, které zaručeně pobaví, procvičí postřeh a navíc obohatí o nové vědomosti!

Parádní zábavu, která nadchne i ty nejnáročnější hráče, nabízí speciální edice cestovních her AZ Kvíz. Všechny čtyři verze AZ Kvízu vycházejí ze známé televizní soutěže. Dějepisné a zeměpisné vědomosti prověří varianta Historie a zeměpis. Odpovědi na otázky zvídavých vědátorů prověří verze Věda a technika. Vybírat můžete také z AZ Kvízů Kultura a umění nebo Sport a příroda. Při propojování tří stran herního plánu vaše dítě „promrská“ nejen své vědomosti, ale i strategické schopnosti. Hra obsahuje herní plán, hrací kostku a 120 kartiček s otázkami a odpověďmi.

Pro děti mladší 13 let se budou hodit rychlé postřehové hry s jednoduchými pravidly a jasnou pointou! „Postřehovkou“ v krásném designovém provedení je například 3-2-1 NUTS – Doba ledová 5, při které budou hráči sbírat karty s hrdiny tohoto oblíbeného animáku. Zvítězí ten, kdo posbírá pět karet stejné barvy a jako první sebere ořech.

Doslova lahůdkou pro malé skauty je společenská hra Burger. Rychlá hra pro 2–5 hráčů, která „zasytí“ a nenásilnou a zábavnou formou naučí rozlišovat zdravé potraviny od těch nezdravých.

Milují vaše děti Čtyřlístek? Pořiďte jim novinku Čtyřlístek sportuje, ve které se seznámí s patnácti disciplínami z olympijských her. Cílem je nasbírat karty, na kterých se jedna nebo více disciplín shodují, a zbavit se karet dříve než ostatní hráči! Pro nadšené sportovce starší 5 let.

Tipem pro milovníky česel a počítání bude napínavá „bojovka“ Speedy. Absolutní nezbytnost pro všechny malé matematiky! Jak si urvat vítězství? Chce to mít dobrý postřeh a rychle počítat! Ocení zejména děti starší 8 let.

Dino Toys – známka české kvality

Všechny tyto hry přináší česká rodinná firma Dino Toys, která působí na trhu už od roku 1993. Patří k předním výrobcům deskových her, puzzle, karet a dalších hraček v České republice i na Slovensku. Jako jedna z mála společností si velmi pečlivě hlídá kvalitu a je držitelem značky Bezpečná a kvalitní hračka. Největšího úspěchu dosáhla firma s hrou Dostihy a sázky, která se v několika obměnách prodává už bezmála 25 let. Mezi bestsellery patří také hry Člověče, nezlob se!, Pojď si hrát, Kris Kros nebo „retro“ plastová Tatra 148 na pískoviště, která se letos rozrůstá o novou kolekci hraček na písek.

Více na www.mojedino.cz

-------

Tento článek je placenou inzercí.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 724x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu