....

Chyba na stránce: Přihlaste se o extra bohatý náborový balíček zdarma! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2611-prihlas-se-o-extra-bohaty-naborovy-balicek-zdarma-chystame-i-dalsi-novinky?autologin=1"

Přihlaste se o extra bohatý náborový balíček zdarma!

Přihlaste se o extra bohatý náborový balíček zdarma!

Přihlaste se k pořádání náborů a získejte zdarma sadu propagačních materiálů za více než 500 Kč. Není to samozřejmě jen o materiálnu. V pozadí dobrého náboru musí být promyšlený koncept. Jestli chcete s náborem uspět, začněte s přípravami už nyní. 

Přihlaste se k náborům
Poznámka: Nenechte se zmást ve formuláři mylně uvedeným rokem, jakmile se dostaneme k přístupovým právům, upravíme. Formuálř je jinak plně funkční :)

Jak na nábory?

Rozpracovanou metodickou podporu a tipy na různé způsoby provedení náborů můžete nalézt na stránce:
www.skaut.cz/nabory
Web budeme v průběhu léta aktualizovat a vylepšovat, ale spoustu užitečných tipů tady nejdete už teď. Každopádně web tu a tam navštiv, ať ti neuniknou žádné novinky. 

Balíček zdarma pro přihlášené

Všichni, kdo se přihlásí k náborům, mají automaticky nárok na náborový balíček v hodnotě přes 500 Kč zdarma. Přihláška je přitom vyžadována pouze za účelem získání souhrnného přehledu o náborových aktivitách. Její vyplnění zabere pár minut. 

Balíček obsahuje

Počet Název
10 x Papírová taška
7 x Sešit
40 x Leták pro rodiče - karta
7 x Samolepka na obchod
1 x Samolepka A4 holka
3 x Samolepka A4 kluk
30 x Náborový časopis


Náborový balíček obsahuje řadu materiálů se současným logem. Jak asi víte, nyní nás čeká změna podoby propgace. To ale vůbec neznamená, že jsou původní materiály rázem k ničemu. Naopak, jedná se o funkční a ověřenou produkci, kterou bychom měli hospodárně upotřebit. 

Nenašli jste, co hledáte? Zkuste výprodej!

Stovky dalších propagačních produktů od hlavičkových papírů přes propisky až po trička, peněženky, knížky a knižní záložky najdete ve výprodeji se 60% slevou. Navštivte www.obchod.skaut.cz Sleva platí celé léto.

Udělejte si vlastní propagaci na míru

Připravujeme pro vás velké množství šablon, například náborových plakátů, již v novém grafickém stylu. Během června spustíme podporu pro snadné dotváření oddílových a střediskových vizuálů v profesionálním provedení. Mimochodem, už teď si můžete vyrobit táborová trika s novým logem. Přes léto pak budeme doplňovat další šablony k plakátům, vizitkám, pozvánkám, dekretům, značení kluboven atd. 

Připravujeme nové produkty

Brzy se můžete těšit na nový skautský merch s novým logem a v souladu s novým grafickým manuálem. Nyní máme připravené placky, propisky, razítka, plachty a během léta budeme přidávat další a další zboží.

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3322x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu