....

Chyba na stránce: Nevažte si čtení! Na léto si stáhněte radši eknihy (i zdarma), které netíží :) - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2621-nevazte-si-cteni-na-leto-si-stahnete-radsi-eknihy-i-zdarma?autologin=1"

Nevažte si čtení! Na léto si stáhněte radši eknihy (i zdarma), které netíží :)

Nevažte si čtení! Na léto si stáhněte radši eknihy (i zdarma), které netíží :)

Proč by si měl člověk vážit čtení, když si může sbalit celou skautskou knihovnu, která neváží nic? Navíc je lepší užít si léto s lehkostí než se starat o přítěž. Užitek eknih přitom může být stejný, ne-li větší oproti tištěným knihám. Tak třeba: nižší cena, žádný problém se skladováním, okamžité dodání... Vybrané skautské eknihy jsou ještě k tomu úplně zdarma.

Stáhněte si skautské eknihy zdarma

BENJAMÍNCI
Benjamínci byli delší dobu v oddílech tak trochu mimo systém. Teď už mají svou vlastní výchovnou kategorii a můžeme s nimi plnohodnotně pracovat. Je v našem zájmu, abychom to dělali co nejlépe. Jsme to my, kdo těmto malým človíčkům otevře brány skautingu. A jsme to my, na kterých závisí, jestli bude pro benjamínky skauting radostí. Nová metodika ukazuje, jak na to.

VYCHÁZKY, VÝLETY, VÝPRAVY
Miloš Zapletal ví, že vycházky a výlety patří k základním výchovným prostředkům skautingu a proto má potřebu se s vámi o své zkušenosti podělit. V této příručce jsou popsány desítky toulek přírodou, které mají kromě všestranného obsahu jedno hlavní - dobrodružně laděné téma, spojené především s poznáváním přírody.

ROVER
Popis roverské věkové kategorie z pera toho nejpovolanějšího, zakladatele světového skautingu Roberta Baden-Powella.

VLČE
Popis vlčecí věkové kategorie z pera toho nejpovolanějšího, zakladatele světového skautingu Roberta Baden-Powella.

Kupte si digitální verzi skautských knižních hitovek za rozumnou cenu

Rádi vás upozorňujeme na nabídku skautských bestsellerů také ve formě eknih. Ty jsou levnější, takže si je určitě můžete dovolit, navíc neplatíte poštovné :)  Nechte se vtáhnout do skautského literárního světa stejně jako tisíce dalších skautů a skautek.

SKAUTSKÉ VIZE
Kniha Skautské vize nabízí deset rozhovorů, textových záznamů nevšedních povídání s výjimečnými osobnostmi různého věku, povah, profesí nebo životních cest. Zdánlivě nesourodou skupinku výrazných individualit, kterou zmíněná skupinka bezesporu tvoří, však pojí dohromady kratší či delší, dávné či nedávné, trvající či ojedinělé potkávání se skautingem. Ať už je vazba ke skautingu u jednotlivých osobností jakkoliv silná, podvědomě cítíme, že skautský otisk v životě každého z nich funguje coby němý příslib naladění na stejnou vlnu a zanechává alespoň rámcově sdílenou životní (nebo chcete-li skautskou) vizi.

ZRCADLO MÉHO SRDCE
Lady Olave Baden-Powell, světová náčelní skautek, líčí v autobiografii Zrcadlo mého srdce svůj osobní příběh od dětství po stáří. Ze vzpomínek a citací deníků i dopisů skládá pestrou a neuvěřitelně bohatou mozaiku jednoho naplněného osudu prodchnutého láskou ke svému muži a skautingu.

STATEČNÁ SRDCE
Jaká ironie osudu, že první várka poprav slezských skautů odbojářů připadla na 24. dubna 1945, kdy měli skauti a skautky oslavit svátek sv. Jiří. Místo toho právě v tu dobu vyhasínal život skupinky mladých kluků, skautů ve věku kolem dvaceti let. Do konce druhé světové války přitom chybělo jen pár dní. Je to smutný příběh, ale jak se říká, oběti nejsou nadarmo, pokud přežívá jejich odkaz. Kniha Statečná srdce k tamuto udržování odkazu "statečných srdcí" přispívá. Čtení, ze kterého mrazí, v sobě zároveň skrývá také velkou naději zakořeněnou ve skautském poslání a ideálech.

Projděte si celou nabídku, objevte další tituly

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 619x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu