....

Chyba na stránce: Dočkejte se nové učebnice k Čekatelské zkoušce. Dáme vědět, až bude k dostání - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2630-dockejte-se-nove-ucebnice-k-cekatelske-zkousce-dame-vedet-az-bude-k-dostani?autologin=1"

Dočkejte se nové učebnice k Čekatelské zkoušce. Dáme vědět, až bude k dostání

Dočkejte se nové učebnice k Čekatelské zkoušce. Dáme vědět, až bude k dostání

Stejně jako se vyvíjí skauting, vyvíjí se také nároky na vědomosti a dovednosti začínajících uchazečů a uchazeček o vedoucí pozice ve skautingu. Proto jsme připravili značně aktualizovanou a rozšířenou učební publikaci Čekatelská zkouška, která díky více jak 200 stranám informací dokáže plnohodnotně připravit všechny nadcházející čekatele a čekatelky pro jejich novou skautskou roli. 

Nenechte si ujít vydání očekávaného titulu, přihlaste se o info

Čekatelská zkouška už prochází korekturami a v nejbližší době míří do tiskárny.
Nenechte si ujít ten moment, kdy bude k mání! Dáme vám vědět. Stačí, když nám napíšete svůj email do FORMULÁŘE.
Dostupnost knížky k prodeji očekáváme v polovině července a koupit si ji budete moci za 98 Kč na www.obchod.skaut.cz 

Naučte se nejnovější poznatky a změny

Publikace k nové čekatelské zkoušce přináší souhrn poznatků, které vycházejí z aktuálního kompetenčního profilu čekatele tak, jak jej uvádí Řád pro vzdělávání činovnic a činovníků. Čekatelská zkouška se před lety zásadně změnila a od té doby nebyl k dispozici žádný ucelený studijní materiál, který by nové podobě odpovídal.

Zato obsah nové Čekatelské zkoušky už zapracoval všechny důležité změny, které se za poslední dobu udály, například zavedení nového názvu organizace, dopady nového občanského zákoníku nebo nové metodické poznatky. Jednotlivé kapitoly jsou zpracovány odborníky na daná témata, kteří již mnoho let lektorsky působí na čekatelských kurzech a zkouškách a využívají nových kompetencí. Obsahově publikaci připravil Instruktorský tým Stříbrné řeky. 

Komu je publikace určena?

  • VZDĚLAVATELŮM A VZDĚLAVATELKÁM Text je řazen do tematických kapitol (metodika, zdravověda, právo, organizace...), takže se dá publikace snadno využít pro výuku při programu čekatelských kurzů. Je tedy vhodná pro vzdělavatele, kteří kurzy pořádají. Mohou se knihou inspirovat nebo ji doporučit (případně pořídit) také účastníkům a účastnicím kurzů. 
  • ZÁJEMCŮM A ZÁJEMKYNÍM O SLOŽENÍ ČEKATELSKÉ ZKOUŠKY Kapitoly Čekatelské zkoušky obsahují nejen čtivě zpracované texty, ale i metodická doporučení, příklady a různé aplikace tak, aby byly využitelné pro samostudium. Publikace k přípravě na čekatelskou zkoušku poskytuje zájemcům celkový vhled do příslušného vědění. 

Vymazlený vzhled

Publikace vyjde v kvalitní šité lepené vazbě, bude mít atraktivní formát, moderní grafické zpracování a cca 200 stran textu a grafů. V kombinaci se svižným textem tohle bude radost číst!

Shrnutí

  • aktuální informace
  • moderní vzhled
  • vhodné pro kurzy i samostudium
  • celkový vhled do vědění napříč obory
  • jasná návaznost na kompetenční profil
  • v souladu s Řádem pro vzdělání činovníků a činovnic

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1254x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu