....

Chyba na stránce: Přemýšlíte o akci pro veřejnost na začátek školního roku? Začněte s plánováním co nejdříve - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2658-premyslite-o-akci-pro-verejnost-na-zacatek-skolniho-roku-zacnete-s-planovanim-co-nejdrive?autologin=1"

Přemýšlíte o akci pro veřejnost na začátek školního roku? Začněte s plánováním co nejdříve

Přemýšlíte o akci pro veřejnost na začátek školního roku? Začněte s plánováním co nejdříve

Vracíme se z táborů a začínáme plánovat další skautský rok. Začneme ho velkolepě - akcí pro děti a rodiče na náměstí! Čím začít, jak vše naplánovat, na co nezapomenout a co by se nám mohlo hodit? Čtěte dál...

Před lety vyšla příručka Akce pro veřejnost. Některé věci už zastaraly, například jsme změnili název a vizuální styl. Se sociálními sítěmi přišly nové možnosti propagace. Základ knihy je ale stále velmi užitečný, prolistujte si pdf a inspitujte se.

Přihlaste se coby pořadatelé náborů a získejte pro svůj oddíl balíček náborových materiálů - zdarma. Obsahuje 40 letáků pro rodiče, 7 školních sešitů, 7 samolepek na obchod, 30 náborových časopisů, 4 archy samolepek a 10 papírových tašek.

 Z propagačních materiálů se vám dále může hodit například:

  propagační plachta na míru - buďte vidět! Nechte si vyrobit ceduli nebo plachtu, kterou si můžete trvale pověsit na klubovnu nebo používat na akce. S našimi grafiky a dodavateli vám vyrobíme ceduli přesně pro vás.
  náborové plakáty - různé varianty, už od 2 korun za kus
  razítka - perfektně se hodí třeba na soutěže po stanovištích - dejte každému dítěti za splnění úkolu razítko
  placky - 128 druhů, hezký a oblíbený propagační předmět pro veřejnost i vaše členy
  větrníky se skautkým motivem - skvělá rukodělka pro děti - nechte je vyrobit si vlastní větrník a odnést si ho domů; Jistě neskončí v koši jako letáček
  karabinky na klíče - nyní se 60% slevou jsou zcela dostupnou odměnou pro děti v soutěžích

Nepodceňte propagaci akce a začněte s ní včas. Do měsíčníků pošlete tiskovou zprávu už teď, aby ji stihly otisknout. Jak na to (včetně kontaktů na regionální média) a mnoho dalších užitečných rad najdete v sekci Propagace.

Plánujete-li postavit na náměstí či v parku postavit stánek nebo jinou stavbu, musíte si nejdříve vyřídit zábor veřejného prostranství - informace můžete čerpat z tohoto článku o charitativních sbírkách.

Má-li mít vaše akce především náborový efekt, přemýšlejte o krok dále - zvěte děti a rodiče na konkrétní schůzku nebo další akci, která už bude probíhat přímo v klubovně. Nachystejte si letáčky s kontakty a datem a místem, kam mají děti přijít. Ideálně si také vemte kontakty na rodiče, abyste se mohli připomenout.

Mnoho zdaru s propagačními akcemi přeje

Míša Čakrtová - Střízla

TDC

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1380x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu