....

Chyba na stránce: Připojte se k programu Dobro-druzi, veďte děti k pomoci druhým - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2690-zdvojnasobte-vytezek-vasi-benefice?autologin=1"

Připojte se k programu Dobro-druzi, veďte děti k pomoci druhým

Připojte se k programu Dobro-druzi, veďte děti k pomoci druhým

Máte v oddíle děti, mladé lidi a kamarády, které baví pomáhat? Chcete společně něco zažít a něco nového se naučit? Znáte někoho ve vašem okolí, kdo pomoc potřebuje? Napadá vás, jak získat peníze pro dobrou věc?
 
Staňte se Dobro-druhy, protože pomáhat může být dobrodružství!

Program vyhlášený Nadací VIA je dobročinný a jeho cílem je vést, mladé lidi ve věku 6 až 26 let k filantropii, naučit je novým dovednostem a umožnit jim poznat další nové přátele.

Projekt Dobro-druzi podpoří 15 vítězných týmů dětí a mladých lidí ve věku od 6 do 26 let, které se rozhodly věnovat své nápady, aktivitu, energii a čas přípravě benefičních projektů, jejichž výtěžky pak darují na dobrou věc, kterou si předem sami zvolí.

Náplní projektů mohou být různé benefiční akce například běhy, bazary, divadelní představení, koncerty apod. Děti a mladí lidé mohou benefičním projektem pomoci například osamělým seniorům, dětem z dětského domova, spolužákovi s hendikepem, místnímu útulku pro opuštěná zvířata či jinému dobročinnému účelu.

Inspirujte se akcemi 15 vítězných týmů  z minulého ročníku soutěže, do kterého se zapojily a uspěly oddíly skautů z Židlochovic a z Brna.

Výtěžek z beneficí Nadace VIA zdvojnásobí, a to až do výše 15 000 Kč. Zároveň poskytne vítězným týmům konzultace, třídenní rozvojové a vzdělávací výjezdové setkání, metodickou podporu, prostor pro sdílení s dalšími týmy a finanční příspěvek na organizaci akce. Uzávěrka přihlášek je 12 října 2016. VÍCE ZDE

Pokud se chcete dozvědět více informací o projektu přímo od koordinátorů projektu Dobro-druzi z Nadace VIA, přijďte do Skautského institutu na Staromák ve čtvrtek 22. září v 18:00hodin. ZDE

Program Dobro-druzi přispívá k tomu, aby se darování, štědrost a starost o druhé staly běžnou součástí života lidí v Česku. “Jít příkladem je něco, co většinou očekáváme od rodičů, učitelů či vedoucích – zkrátka lidí starších a zkušenějších. V programu Dobro-druzi jdou děti a mladí lidé naopak příkladem nám, dospělým, říká ředitel Nadace Via Jiří Bárta”.

Obdobná možnost zdvojnásobení výtěžku je i s Nadací Divoké husy !!

Pokud jste již zkušení organizátoři benefičních akcí nebo nesplňujete věkový limit do 26ti let, nebuďte smutní, můžete se přihlásit a zapojit do projektu podporovaného Nadací Divoké husy a zdvojnásobit výtěžek vaší benefiční akce až do výše 60 000,-Kč. Více informací: http://www.divokehusy.cz/postup-grantoveho-rizeni/

Marie Svobodová
grantová specialistka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 641x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu