....

Chyba na stránce: Velký leták pro rodiče v novém - každý rodič si zaslouží prokouknout taje skautingu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2699-letak-pro-rodice-brozura-v-novem?autologin=1"

Velký leták pro rodiče v novém - každý rodič si zaslouží prokouknout taje skautingu

Velký leták pro rodiče v novém - každý rodič si zaslouží prokouknout taje skautingu

Tohle není jenom letáček, ale dvanáctistránková brožura, která rodičům poskytne maximum informací o tom, jak to chodí ve skautu, jaké kvalifikace musí mít skautští vedoucí nebo jaké hodnoty jako skauti především ctíme.

Má formát čtverce 148x148 mm, 12 stran a ve skautském obchodě ho koupíte za 4 koruny. Většinou jich ale budete potřebovat víc: od 10 kusů je cena 3 Kč.

Leták pro rodiče - brožura je určen k rozdávání na náborových akcích všem rodičům, kteří uvažují o vstupu svých dětí do skautského oddílu.

Nabíráte nováčky? K letošním náborům se zaregistrovalo již 177 oddílů a středisek, které tak získávají nárok na náborový balíček plný šikovných propagačních materiálů (letáky, samolepky, školní sešity a náborové časopisy) zdarma. Zkontrolujte, zda jste mezi nimi a případně se ještě přihlaste! Náborový balíček je možné objednat až do 10. října.

Nepřehlédněte také výprodej starších propagačních materiálů - plakátů, karabin, papírových tašek a mnoha dalšího na obchod.skaut.cz. Věříme, že si vybere každý. Postupně obměňujeme nabídku a vyprázdňujeme sklady starších zásob, které jsou nyní mimořádně nabízeny za minimální ceny. Při objednávání náborového balíčku zdarma je tak ideální optimalizace platby poštovného objednáním toho, co se vám z nabídky hodí nejen na nábory.

Leták ke stažení:

Za TDC

Míša Čakrtová - Střízla

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1496x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu