....

Chyba na stránce: 5 důvodů, proč se přihlásit na pozici redaktora/ky vnitřní skautské komunikace - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2711-5-duvodu-proc-se-prihlasit-na-pozici-redaktora-ky-vnitrni-skautske-komunikace?autologin=1"

5 důvodů, proč se přihlásit na pozici redaktora/ky vnitřní skautské komunikace

5 důvodů, proč se přihlásit na pozici redaktora/ky vnitřní skautské komunikace

Před třemi lety jsem se jako finišující student vysoké školy přihlásil do skauta na pracovní pozici redaktora vnitřní komunikace. Když si mě vybrali a dostal jsem šanci, byla to jedna z největších příležitostí v mém životě, která mě neuvěřitelně nakopla. Získal jsem zde obrovské množství zkušeností a praxe. Už jsem tady ale naplnil svůj potenciál a hledám nové výzvy. Což znamená, že teď po mě můžeš převzít tuhle skvělou práci Ty! Řeknu Ti 5 důvodů, proč to stojí za to. 

1. Děláš dobrodružnou a rozmanitou práci

Monotónní pásová výroba se Tě tady netýká. Podle potřeby píšeš online články, spravuješ web a sociální sítě nebo děláš copywriting popisků na eshop. Nudit se fakt nebudeš, protože zajímavé práce je vždycky dostatek a dá se doslova přehazovat vidlemi. Je pak jen na Tobě, jestli z toho všeho vybrousíš nějaké perly. 

2. Naučíš se vytvářet projekty, které fungují 

Ve škole se naučíš spousta teorie, jak by se měly věci dělat v ideálním světe. Ale až praxí se naučíš, jak dělat věci tak, aby fungovaly ve skutečnosti. V tomhle ohledu je práce interního redaktora/ky školou par excellence. Stále máš k dispozici zpětnou vazbu, kterou vyhodnocuješ, abys pak mohl/a svoji práci inovovat. Například napíšeš článek a sleduješ, kolik si ho přečetlo lidí nebo jaké má reakce. Nezaujal? Tak jak ho příště napsat jinak, lépe? Jaký zvolit jiný titulek nebo ilustrační fotku, jak článek jinak strukturovat, upravit jeho rozsah? 

3. Neustále se vzděláváš a posouváš dál

Žádný učený z nebe nespadl a genialitu na první dobrou tady od Tebe nikdo nečeká. Vždycky se tu můžeš radit s lidmi, kteří už o komunikaci a marketingu něco vědí, dívat se jim pod ruce a pilovat své dovednosti. Zaučuješ se také ve stále nových oblastech, nikdy neustrneš na místě. Pokud máš navíc zájem o užitečné externí profi školení, rádi Tě na něj vyšlou a proplatí Ti náklady. 

4. Máš podporu v rozvíjení vlastních nápadů

Vysvětlím to na příkladech: Kromě komunikace mě baví také grafika a design. Moc se mi líbí, že to tady brali v potaz a mohl jsem se realizovat i tímto směrem. Ještě na výšce jsem viděl Adobe grafické programy spíš jen z rychlíku, ale pak jsem se v práci časem vypracoval tak, že jsem pro skauty navrhl úspěšné designy tašek nabo tiskovin k Betlémskému světlu. Nebo jsem dostal nápad, že by bylo pěkné mít skautské peněženky od Brašnářství Tlustý, a když jsme to probrali, nápad dostal zelenou. Takže vlastní nápady se tady nemusíš stydět prezentovat, právě naopak :)

5. Získáš výhody, které Ti zpříjemní život

Dá se domluvit podle potřeb na pracovní době a občasné práci z domu. Když se dobrovolnicky věnuješ skautingu, získáš týden dovolené navíc pro tyto skautské aktivity. Dostaneš k užívání dobrý počítač s profesionálním softwarem... Prostě je to na pohodu a na všem rozumném se dá domluvit.

A co si slibujeme od Tebe? Přečti si inzerát

Máš zájem? Není divu!
Tak se ozvi na: tdc@skaut.cz 
Pošli nám svůj životopis a motivační dopis do 14. října 2016. 

P.S.: Jedná se o poloviční úvazek. Hledáme také někoho šikovného na pozici tiskový/á mluvčí. Obě pozice by šly případně spojit v jeden celý úvazek. Pokud tě zajímá více, mrkni na tento inzerát

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1300x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu