....

Chyba na stránce: Zkuste uhodnout, co všechno má na svědomí TDC. Budete překvapeni! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2788-zkuste-uhodnout-co-vsehno-ma-na-svedomi-tdc-budete-prekvapeni?autologin=1"

Zkuste uhodnout, co všechno má na svědomí TDC. Budete překvapeni!

Zkuste uhodnout, co všechno má na svědomí TDC. Budete překvapeni!

To jsme takhle jednou seděli po práci s Tomášem Slavíkem (Fredem), ředitelem Tiskového a distribučního centra (TDC), a bavili se jak jinak než o práci. A pak jsme začali v jednu chvíli řešit, do jaké míry je vlastně TDC obrovský mechanismus a že je svým způsobem úžasné, kolik projektů zvládne udržovat v chodu docela malinká skupinka lidí. 

Podívejte se, co všechno pro vás v TDC zajišťujeme, vytváříme, spravujeme a řídíme. Často se jedná o něco viditelného a známého, jindy ale také o něco neméně důležitého, avšak trochu zákulisního a na první pohled skrytého. Omrkněte naši výroční zprávu za rok 2015, je tam vše pozoruhodné ve velmi stručném přehledu: o propagaci skautingu, benefitech, prodeji skautských produktů a knih nebo třeba o učetnictví.

 

No a můžete se spolehnout, že příští rok uvidíte další posuny a nová zlepšení, díky kterým se vám snažíme zpříjemňovat váš skautský život :)

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 614x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu