....

Chyba na stránce: Se skautskými vykrajovátky na perníčky a cukrovinky budou letošní Vánoce obzvláště vypečené! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2789-se-skautskymi-vykrajovatky-na-pernicky-a-cukrovinky-budou-letosni-vanoce-obzvlaste-vypecene?autologin=1"

Se skautskými vykrajovátky na perníčky a cukrovinky budou letošní Vánoce obzvláště vypečené!

Se skautskými vykrajovátky na perníčky a cukrovinky budou letošní Vánoce obzvláště vypečené!

S vykrajovátky na perníčky a jiné cukrovinky ve tvaru skautské lilie vytvoříte pochoutky, kterými ohromíte při svátečním servírování i během skautských akcí, jako jsou například skautské vánoční besídky nebo rozdávání Betlémského světla. Navíc jsme hrdí, že výroba vykrajovátek má 100% skautský původ!

 

Vykrajovátko velké

Velké vykrajovátko z potravinově nezávadného plastu v červené barvě má rozměr na výšku 12 cm, takže se pro svoji dostatečnou velikost hodí na přípravu dobrůtek s propracovaným zdobením.
Kupte si na: www.obchod.skaut.cz/vanoce 

Vykrajovátko malé

Malé vykrajovátko z potravinově nezávadného plastu v červené barvě má rozměr na výšku 5,5 cm, takže se pro svoji drobnost hodí k přípravě dobrůtek pro velký počet mlsných jazýčků.
Kupte si na: www.obchod.skaut.cz/vanoce

100% skautská výroba. Jak to všechno proběhlo?

Precizní grafický 3D návrh připravil Vojta Šaloun z Chocně, který není pouze skautským vedoucím, ale také profesionálem v technickém kreslení na počítači. "K tomuto oboru jsem se dostal již v útlých letech, kdy jsem pravidelně chodil do taťkovy pracovny a sledoval jsem, jak na počítači kreslí různé projekty," vysvětluje Vojta. 

Kvalitní design je ale pouze polovina cesty, bylo ještě potřeba převést obrázek z počítače do skutečného světa. Následovala výroba v 3D tiskárně vodních skautů z Hodonína. Tahle spolupráce byla opět skvělá. Tiskové trysky se skoro nezastavily. Představte si, že jedna velká forma se tiskne skoro hodinu. Dohromady jich bylo 200 a k tomu dalších 200 malých. Fakt nářez. Hoši si ale mákli a díky jejich rychlému tempu si můžete objednat vykrajovátka ještě s dostatečným předstihem před Vánoci.

Náš příběh pokračuje odesláním zásilky k vám. Kde skončí, to už je na vás. Doufáme, že finále začne mlsným pohledem a následně vyvrcholí cestou do břicha někoho velmi spokojeného :)

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1992x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu