....

Chyba na stránce: Zásobte se materiály k Betlémskému světlu (kalendáříky, záložky, perníčky, samolepky) - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2793-zasobte-se-materialy-k-betlemskemu-svetlu-kalendariky-zalozky-pernicky-samolepky?autologin=1"

Zásobte se materiály k Betlémskému světlu (kalendáříky, záložky, perníčky, samolepky)

Zásobte se materiály k Betlémskému světlu (kalendáříky, záložky, perníčky, samolepky)

Obohaťte letošní šíření Betlémského světla doprovodnými dárečky. Letos můžete rozšířit tradiční nabídku kalendáříků a záložek také o vánoční samolepky nebo připravit s pomocí vykrajovátek skautské perníčky ve tvaru lilie. 

Kalendáříky

Na kalendáříky do peněženky nedáte dopustit. To byl tenkrát poprask, když jsme je pro jeden ročník vypustili z prodeje. Letos jsme se stejné chyby vyvarovali a kalendáříky v redesignu podle nového logo manuálu nabízíme s dostatečným předstihem. 

Sada 100 ks za 45 Kč na:
www.obchod.skaut.cz/vanoce 

Knižní záložky

Vánoce jsou hned ze dvou důvodů knižním svátkem. Jednak konečně získáte čas na čtení, jednak pravděpodobně dostanete nějakou knížku pod stromeček (protože darování knížek je vděčná klasika - mrk mrk). Sečteno a podtrženo, záložky se na Vánoce hodí! Obzvláště s malebným motivem Betlémského světla. 

Sada 100 ks za 45 Kč na:
www.obchod.skaut.cz/vanoce

Samolepky

Úplnou novinkou jsou aršíky vánočních samolepek na motivy: "Kam všude se o Vánocích zatoulala skautská lilie?". Na drobném aršíku A6 je pět samolepek v zaoblených výřezech podle stylu nového vizuálního manuálu. Potěší hlavně děti nebo dospěláky s hravou duší :)

Aršík s 5 samolepkami za 12 Kč na:
www.obchod.skaut.cz/vanoce

Vykrajovátka na perníčky

My pro vás máme nástroj, na vás je, abyste s ním vytvořili chutnou a lákavou dobrůtku. Tak hurá do toho. Výroba perníčků je mimochodem skvělý nápad na družinový program. 

Velké vykrajovátko za 55 Kč a malé vykrajovátko za 45 Kč na:
www.obchod.skaut.cz/vanoce

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1330x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu