....

Chyba na stránce: Osobnosti a bezmála 200 lidí podpořilo Obrok. Lámou se rekordy. Přidejte se! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2795-vybirame-penize-na-obrok-pomozte-nam-prosim?autologin=1"

Osobnosti a bezmála 200 lidí podpořilo Obrok. Lámou se rekordy. Přidejte se!

Osobnosti a bezmála 200 lidí podpořilo Obrok. Lámou se rekordy. Přidejte se!

Bohužel nic není zadarmo. Abychom se mohli příští rok v červnu sejít v Trutnově na dalším Obroku (celostátní roverská akce), je pro to nutné něco málo udělat a samozřejmě to celé zaplatit. Na crowdfundingovém portálu jsme podobně jako organizátoři minulého Obroku nebo Skautský Institut spustili vlastní kampaň. Abychom mohli udělat Obrok takový, jaký chceme, potřebujeme získat 100 tisíc korun. To se nám povedlo v rekordním čase za necelé tři dny. To je ale teprve začátek, Obrok může být díky vám ještě lepší. Přispívejte nadále!

 

Vysnili jsme si, jak má Obrok vypadat a jaký ho chceme. “Jé tady by mohla být relaxzóna! A tady bude čajovna! Tady postavíme 4D kino! Tady bude pódium, tady budou stát stany, tady bude tohle a tady zase tamto.” Tak přesně takové nadšení panovalo při naší poslední poradě v Trutnově.

 Celý Obrok stojí skoro milion a půl, účastnické poplatky bohužel ale nezaplatí všechno. Je nutné vybrat ještě nějaké peníze navíc. Věříme, že se nám těch sto tisíc korun povede vybrat rychle. Máme na to 45 dní. Nejsme na to ale sami. Crowdfundingovou kampaň Obroku 2017 podporují Jiří Bartoška, Aleš Najbrt, Roman Týc, Arnošt Goldflam, Vladimír Franz, Erik Tabery, Dan Přibáň, Ladislav Zibura, Helena Třeštíková, Voxel, Ondřej Kobza, Matěj Hollan, Olga Špátová, Lukáš Vincour, Janek Rubeš a mnozí další. Celkem ve zhruba tříminutovém videu mluví asi třicet různých lidí a samozřejmě kromě známých osobností jsou tam i skauti. (Sledujte zde)

 Co byl nejlepší moment natáčení? Nevíme. všechno to bylo naprosto úžasné. Co nás potěšilo asi nejvíc je, že ani jednoho z těch lidí nenapadlo mluvit o penězích, či za natáčení něco chtít. To podle nás krásně podtrhává, že vše, co skauti dělají, dělají zadarmo a lidé si toho váží, vidí to a nebojí se tuto laskavost oplatit. Při natáčení jsme se taky dozvídali skvělé historky. “Moje děti i vnoučata jsou skauti. A když vidím, jak moc skaut do života pomáhá, myslím si, že si skauti svou odměnu v podobě Obroku rozhodně zaslouží,“ říká ve videu režisér Arnošt Goldflam.Vladimír Franz si zase mimo záběr vzpomněl na to, jak v sedmdesátých letech na jarní skautské výpravě potkali zpěváka Waldemara Matušku.

 Pomozte nám, prosím. Jak to u crowdfundingových kampaní bývá, za dobrý skutek budete odměněni něčím hezkým. Když nám pošlete nějaký příspěvek, můžete si vybrat odměnu. Připravili jsme pro vás VIP jednodenní vstupenky na Obrok, speciální obrokový šátek, hrníček, tašky, možnost podívat se do backstage, strávit večer s kapelama nebo s partou polít organizační tým barvou přímo na pódiu. Na odměnách se objevuje náš maskot - trutnovská lištička, kterou jsme včera představili a která bude účastníky Obrokem provázet.

 Přesvědčili jsme Vás? Tak to jsme rádi. Klikněte tady na ten odkaz, vyberte si odměnu a pomozte nám udělat Obrok lepší.

Děkujeme vám!

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2337x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu