....

Chyba na stránce: Čím víc hráčů, tím lepší zábava - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2834-cim-vic-hracu-tim-lepsi-zabava?autologin=1"

Čím víc hráčů, tím lepší zábava

Čím víc hráčů, tím lepší zábava

[placená inzerce] Když se sejde parta lidí, lhostejno jestli malých nebo velkých, říká se, že čím více, tím lépe. A pro zábavu to platí dvojnásob. V posledních letech se hodně zvyšuje popularita párty her, tedy takových, při kterých je větší množství hráčů žádoucích. Průběh hry je ideálně svižný a nejlépe je to hra i s nábojem originality a vtipu – tedy těch, při kterých se skvěle pobavíte.

Mezi takové hry patří také tři z těchto letošních novinek: Hatla Matla, Horký brambor a Evoluce –Trilogie.

HORKÝ BRAMBOR Junior

Akční párty hra pro 2-8 hráčů od 6 let do 99 let.
Kdo z Vás dokáže nejrychleji přemýšlet pod tlakem?
Připravte se, protože teď to zjistíte! V této hře máte pouze několik sekund na vymyšlení odpovědi na otázku a přehození horké brambory protivníkovi. Zbavte se brambory, než uplyne čas a spálíte se! Odpovídejte rychle, házejte přesně, chytejte pečlivě a sami nespadněte se svou bramborou až na spodní okraj hrací desky!
V této hře není nouze o legrační přeřeknutí, nesmyslné hlášky i uhozené výmysly. Je to skvělá zábava bez ohledu na věk.
Možnost stažení aplikace časomíry do mobilního telefonu zdarma.

Doporučená cena 499,-Kč

HATLA MATLA

Společenská a párty komunikační hra od 12 let pro 2-6 hráčů, ve které musíte odhalit správný předmět na základě jednoduchých indicií z předložených primitivních symbolů. Sázíte na úspěšnost a získejte co nejvíce vítězných bodů „porozumění“. Vžij se do role polárního cestovatele-objevitele, který narazí na pidinárod na úrovni vývoje doby kamenné a mluví neznámou hatla-matilkou. Proto se musíš se domluvit jen pomocí jednoduchých znaků a výrazů zobrazených na „kamenných“ destičkách.
Domorodci se tedy snaží odhadnout, jaký předmět se cestovatel nabízí výměnou za jídlo a životně důležité potřeby. Ten, kdo získá během hry nejvíce žetonů za úspěšné předměty, vyhrává.
Díky jednoduchým pravidlům se můžete pustit do hry v roli cestovatele nebo domorodce během chvíle. Hra zvítězila jako "Nejlepší společenská hra Tecepa 2013". Je vyráběna kompletně v ČR.

Doporučená cena 499,-Kč

EVOLUCE-TRILOGIE

Hry Evoluce, pro 2-6 hráčů od 10 let,jsou skvělým příkladem populárně naučných her, kde se autorovi úspěšně povedlo zkombinovat vědu a hravost. To dělá tyto hry zajímavé pro širokou veřejnost, hráče a dokonce i učitele. Na začátku máte tvora, který je rád, že existuje. Během hry mu přidáváte schopnosti a snažíte se přežít a získat potravu. Možnosti kombinací útočných, obranných i lstivých vlastností jsou téměř neomezené. Díky rozšířením můžete létat nebo dokonce migrovat po kontinentech. Cílem je udržet co nejpočetnější skupinu živočichů naživu.
Vydáním dvou rozšíření hry Čas létat a Kontinenty je nyní celá trilogie her o evoluci kompletní. Základní hru a její rozšíření můžete nakupovat také samostatně.
Hra Evoluce získala několik ocenění v zahraničí a titul Hračka roku 2014 v ČR a Nejlepší novinka roku 2014 v ČR. Všechny hry Evoluce jsou vyráběné v České republice.

Doporučená cena 879,-Kč

Více o novinkách najdete na www.pexi.cz

------

Tento článek je placenou inzercí.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 599x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu