....

Chyba na stránce: Intercamp 2017 ve Warendorfu: registrace startuje v pondělí 21. 11. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2841-intercamp-2017-ve-warendorfu-registrace-startuje-jiz-v-pondeli-21-11?autologin=1"

Intercamp 2017 ve Warendorfu: registrace startuje v pondělí 21. 11.

Intercamp 2017 ve Warendorfu: registrace startuje v pondělí 21. 11.

Intercamp je tradiční mezinárodní akce na prodloužený víkend o svatodušních svátcích. Letos se konala v České republice - v roce 2017 proběhne jubilejní 50. ročník v německém Warendorfu. Akce je určena pro oddíly skautů a skautek ve věku 11 - 17 let. Starší zájemci mohou vyrazit jako členové/členky mezinárodního servistýmu (IST).

autor: Rudi Eiermann

Kdy?
pátek 2. 6. - pondělí 5. 6. 2017

Kde?
Warendorf, Německo. Warendorf leží mezi městy Hannover a Dortmund na západě Německa. Vzhledem ke vzdálenosti a možnostem veřejné dopravy na toto místo doporučujeme slučování oddílů do pronajatých autobusů, které umožní akci prodloužit o cestování po okolí.  Zástupce Junáka v Intercamp Committee Pavel Král - Šupik bude dle možností poskytovat informace, kde se v krajích a městech autobus plánuje.

Za kolik?
Účastnický poplatek za cenu 560 Kč/osoba při platbě do 20. února 2017, při platbě později 700 Kč/osoba. Po registraci dostanete platební pokyn pro platbu za akci na účet Junáka v ČR. Junák převádí peníze dále.

Registrace a přihlášky?
Registrace startuje 21. listopadu 2016 na webu www.intercamp.info.  Počet míst pro účastníky z České republiky bude omezen, nedoporučujeme dlouho váhat. Přesto věříme, že letos nebude taková nouze o místa na akci, jako byla v roce 2016 v České republice.

Detailnější pokyny k registraci:

  • Registraci provádí za celý oddíl vedoucí skupiny - odpovědná osoba. V době registrace není oproti akcím typu jamboree nutné znát jména dětí a jejich údaje. Při registraci se zadávají údaje odpovědné osoby a vedle toho jen počet účastníků a počet vedoucích.
  • Bohužel po registraci není možné údaje v systému měnit - vedoucí nemá zpětný přístup. Počet členů výpravy změnit až do platby lze - ale vždy JEN přes zástupce Junáka v Intercamp Committee Pavla Krále - Šupika na mailu intercamp@skaut.cz. Snažte se prosím tuto možnost používat pouze v případě nouze -  registraci provádějte, až když má vaše výprava reálné obrysy.
  • IST se registrují jednotlivě a musí na místo dorazit již ve čtvrtek 1. 6. večer, odjíždět mohou nejdříve 5. 6. odpoledne.

Tipy na cestování 

  • historická města v okolí či po cestě: Hannover, Osnabrück, Münster, ale i Bremen (Brémy).

Další informace?

autor: François Voisard

Pavel Král - Šupik, zástupce Junáka v Intercamp Committee
intercamp@skaut.cz

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2630x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu