....

Chyba na stránce: Nevíte, co pod stromeček? Čtěte tipy na skautské vánoční dárky! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2859-nevite-co-pod-stromecek-ctete-tipy-na-skautske-vanocni-darky?autologin=1"

Nevíte, co pod stromeček? Čtěte tipy na skautské vánoční dárky!

Nevíte, co pod stromeček? Čtěte tipy na skautské vánoční dárky!

Často bývá těžké přijít s originálním vánočním dárkem, každý se s tím asi někdy potýkal. Letos vám s tím ale do značné míry pomůžeme. Nabídka skautských dárkových a prémiových předmětů je totiž nebývale mimořádná. 

Kdo má v srdci skauting, jistě ocení také dárky, které na něj odkazují. Nabízíme jich opravdu mnoho a různého charakteru, takže si vyberou jak mladí, tak milovníci a milovnice tradic, dámy i pánové :) 

Nejaktuálnější vánoční novinky naleznete na:
www.obchod.skaut.cz/vanoce

Ale je toho mnohem víc, doporučujeme také dřívější oblíbenosti :) Představme si teď ty největší hity, s kterými nemůžete sáhnout vedle!

Skautská elegance

ŠPERKY

Téměř každou ženu potěší krásný šperk. Ženu skautku jistě potěší skautské náušnice nebo náhrdelníky :) Výrobu skautské bižuterie navíc zajišťují právě ženy, které se umí nejlíp vcítit do vkusu nositelek šperků. Na výběr toho máme mnoho od minimalisticky kovových náušnic přes pryskyřicové náušnice až po drobné patinové kousky s okrasnými kamínky. 

Kupte si pod stromeček

OPASKY

Bytelný kožený opasek je tradičním doplňkem sebevědomých pánů. Estetický dojem nových opasků podtrhává dřevěná spona s ručně vypalovaným skautským logem. Ve skautském opasku se tak mísí tři přirozené skautské elementy - kůže, dřevo a oheň. Opasky dodáváme v exkluzivním dárkovém balení - v dřevěné krabičce s čalouněním. 

Kupte si pod stromeček

PENĚŽENKY

Loňskou veleúspěšnou limitovanou edici skautských peněženek od renomované české dílny Brašnářství Tlustý jsme letos znovu oživili. Použili jsme nové logo a také přišli s dvěma typy nových peněženek pro dámy v podmanivé modři a svůdné rudé barvě. Zatím to však vypadá, že peněženky svým mužským protějškům kupují spíše ženy, ale samy se kožené portmonky nedočkají. Takže pánové, ještě máte čas to napravit! :)

Kupte si pod stromeček

Snapbacks kšiltovky

Snapback, neboli kšiltovka s rovným kšiltem a nastavitelnou velikostí, už dávno nepatří jen na baseballová hřiště. Snapbacky se staly součástí moderní pop estetiky, ať už pro fans různých městských kmenů, nebo prostě jen jako výrazný designový doplněk. 

Kupte si pod stromeček

 

Bavlněné tašky 

Chodíte na nákupy s igelitkou? Možná je čas na změnu. Pořiďte si skautskou bavlněnou tašku, máte na výběr ze tří  popartových motivů. Skautské tašky ale nemusíte upotřebit jen pro sebe, mohou být také pěkným dárkem za málo peněz nejen k blížícím se Vánocům. 

Kupte si pod stromeček

Jojo pro mrňata

Jojo je hračkou, která nestárne. Je prostě zábavné ve své jednoduchosti. Zachrání vás při nudných čekáních nebo se s ním můžete skvěle odreagovat. Nebudeme si nic nalhávat, jojování baví kromě dospělých s dětskou duší hlavně děti, a tak je skautské jojo pěknou odměnou nebo dárkem právě pro ně. Že je vyrobeno ze dřeva a potištěné novým logem, to už je jen třešnička na dortu :) 

Kupte si pod stromeček

Konečně čas na čtení!

SKAUTSKÉ VIZE

Vánoce jsou ideálním časem na čtení. Určitě si umíte představit tu idylku - uvaříte si čaj nebo svařák, zachumláte se do peřiny a uděláte si klidný čas jen pro sebe a knihu.  Těch skautských nabízíme nepřebernou řadu. Dovolím si prozdradit vám svůj oblíbený tip - jsou jím Skautské vize. Jedná se o knihu rozhovorů se slavnými osobnostmi, které fandí skautingu. Najdete v ní texty, které vás donutí k hlubokému zamyšlení, ale i rozesmějí a naplní klidem. Díky této knize můžete nahlížet skauting z poměrně nové perspektivy, jak už to bývá u projektů, které jsou spojené se Skautským institutem. Skautské vize a další knihy, které jsme vydali společně pod hlavičkou Mladé Fronty, jsou navíc k dostání za extra sníženou cenu. 

Kupte si pod stromeček
Rozklikněte pro další tipy na skautské knížky!

 

SEVERKA

A tohle je ještě jedna naprosto skvělá knížka, která dokáže nadchnout všechny skautský generace, protože je vícevrstevnatá a každý si v ní najde svůj vlastní příběh, který během skautování prožil. Děj knihy Severka se odehrává po listopadové revoluci roku 1989, kdy se opět svobodně mohl obnovit skauting a v jednom zapadlém pohraničním městečku se místní učitel rozhodne založit skautský oddíl. Sledujeme jeho vznik, získávání místních kluků, první schůzky a výpravy. Vše obalené do dobrodružného příběhu a prokládané časopisem, který vedoucí pro svůj oddíl vydává. Také na Severku se vztahuje velká předvánoční sleva, takže ji získáte velmi výhodně, že už to snad víc nejde.

Kupte si pod stromeček
Rozklikněte pro další tipy na skautské knížky!

Ozdobte skautské dárky skautskými visačkami!

Ozdobte své dárečky roztomilým věnováním. Sada 12 vánočních visaček ve 4 různých designech ukazuje, kam všude se během Vánoc zatoulala skautská lilie. Na zadní straně každé kartičky je prostor pro dopsání jména obdarovaného nebo obdarované.

Kupte si pod stromeček

Přeji Vám krásné Vánoce, ať Vás těší pěkné dárečky, ale hlavně přítomnost blízkých lidí kolem :)

Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4012x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu