....

Chyba na stránce: Betlémské světlo doputuje již brzy k nám, připravte se - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2861-nejvyssi-cas-doplnit-zasoby-k-betlemskemu-svetlu?autologin=1"

Betlémské světlo doputuje již brzy k nám, připravte se

Betlémské světlo doputuje již brzy k nám, připravte se

Plamínek Betlémského světla již brzy doputuje k nám. Máte v plánu se i letos zapojit do jeho rozvozu? Že jste se akce ještě neúčastnili? Možná je právě letos čas to vyzkoušet!

Jako každý rok přivezou skauti i letos do Česka vánoční plamínek Betlémského světla. Světýlko je zažehnuto v Betlémě, odkud se přesouvá do Vídně, a posléze je rakouskými skauty předáno skautským delegacím z celé Evropy. Pro Betlémské světlo se z Brna vydají skauti, kteří jej dopraví do České republiky, tady je pak 17. prosince rozvezou vlaky po celé republice. Dále díky spoustě z Vás bude Betlémské světlo rozdáváno při místních akcích. Více informací se dozvíte na webu

http://www.betlemskesvetlo.cz/

Propagujte předání Betlémského světla na sociálních sítích prostřednictvím generátoru

Pro letošní Betlémské světlo jsme připravili jednoduché rozšíření generátoru. Umožní Tobě a Tvé jednotce vygenerovat rychlé pozvánky na sociální sítě/e-mail v podobě čtvercového příspěvku, cover fotky pro FB profil/stránku a cover fotky pro FB událost. Vše najdeš na webu  http://generator.skaut.cz/bs.

Dejte vědět místním médiím

Pořádáte předávání Betlémského světla, nebo dokonce nějakou doprovodnou akci? Informujte o ní místní média! Betlémské světlo je žhavé vánoční téma a „pozitivní reklama“ se vám může jen a jen vyplatit! Aby to bylo co nejjednodušší, nabízíme předpřipravenou šablonu:

Stačí pouze změnit označená pole a odnést ji nebo poslat do redakce místních novin. To přece zvládne každý!  A vložte také informace o místě předání nebo pořádané akci na web Betlémského světla.

A pokud už jsou u vás přípravy v plném proudu,  na našem e-shopu máme již tradičně připravené plakáty, kalendáříky a záložky. Mrkněte také na nové samolepky a visačky, i ty je možné letos rozdávat!

 

Plakáty

Plakát k roznášení Betlémského světýlka. Objednejte si plakát a upozorněte lidi ve vašem okolí na čas a místo, kde budou moci od vás plamínek světla získat.

Za cenu tisku 2 Kč a 6 dalších s původním logem zdarma k rozebrání najdete na obchod.skaut.cz/vanoce.

Knižní záložky

Vánoce jsou hned ze dvou důvodů knižním svátkem. Jednak konečně získáte čas na čtení, jednak pravděpodobně dostanete nějakou knížku pod stromeček, protože darování knížek je vděčná klasika ;) Sečteno a podtrženo, záložky se na Vánoce hodí! Obzvláště s malebným motivem Betlémského světla. 

Sada 100 ks za 45 Kč najdete na obchod.skaut.cz/vanoce

Kalendáříky

Na kalendáříky do peněženky nedáte dopustit. To byl tenkrát poprask, když jsme je pro jeden ročník vypustili z prodeje. Letos jsme se stejné chyby vyvarovali a kalendáříky v redesignu podle nového logomanuálu nabízíme s dostatečným předstihem.

Sada 100 ks za 45 Kč najdete na obchod.skaut.cz/vanoce

Samolepky a visačky

Úplnou novinkou jsou vánoční samolepky a visačky na motivy: "Kam všude se o Vánocích zatoulala skautská lilie?" Potěší nejen děti, ale i dospěláky s hravou duší :)

Samolepky a visačky na obchod.skaut.cz/vanoce

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1994x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu