....

Chyba na stránce: Vyražte na hory s členskou kartou a zalyžujte si levněji - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2927-vyrazte-na-hory-s-clenskou-kartou-junaka-a-usetrete-za-lyzovani?autologin=1"

Vyražte na hory s členskou kartou a zalyžujte si levněji

Vyražte na hory s členskou kartou a zalyžujte si levněji

Členská karta ve variantě EYCA nabízí aktuálně velký bonus. Je vstupenkou k čerpání řady praktických slev v desítkách lyžařských středisek po celém Česku, Slovensku a Polsku. Zimní sezóna 2016/2017 už začala, takže hurá na svahy!

Jak získat členskou kartu?

Oddíly a střediska mohou členskou kartu objednat svým členům v rámci registrace. Nově platí na 3 roky, takže přiobjednat je potřeba pouze letošním nováčkům, nebo těm, kdo kartu loni neobjednali.

Seznam TOP slevových míst na horách

Kompletní seznam lyžařských středisek v evropských zemích

Co je to EYCA karta?

Pokud vlastníte členskou kartu, kterou lze objednat v rámci registrace, je vám zároveň méně než 30 let, získáváte automaticky výhodné EYCA rozšíření. Jedná se o takzvanou Evropskou kartu mládeže (European Youth Card), která je nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé v Evropě. Lze na ni čerpat obrovské množství slev a výhod, například pořídit si výhodné cestovní pojištění nebo si koupit levnější In Kartu Českých drah. Členská karta je ale pěkným skautským artefaktem už sama o sobě.

A dál?

Máte tipy na výhody a slevy, které ještě EYCA nemá v nabídce? Potom není nic jednoduššího než se ozvat. My se následně pokusíme vaše požadavky vyjednat. Stačí napsat na: info@eyca.cz nebo zavolat na: (+420) 211 222 866.

Za TDC
Petra Daněčková
redaktorka interní komunikace


Přehled základních informací o členské kartě: skaut.cz/karta
Další EYCA výhody a slevy můžete dohledat na: eyca.cz
Jak si kartu objednat: návod k objednání karty.
 

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1648x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu