....

Chyba na stránce: Přečtěte si zprávy ústředí za leden pěkně v jednom Balíčku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2951-prectete-si-zpravy-ustredi-za-leden-pekne-v-jednom-balicku?autologin=1"

Přečtěte si zprávy ústředí za leden pěkně v jednom Balíčku

Přečtěte si zprávy ústředí za leden pěkně v jednom Balíčku

Zamrzelo Vás právě, že Vám unikl souhrn důležitých zpráv, které byly v lednovém balíčku? Nebojte se, můžete se na něj podívat i zpětně. A aby se to přístě nestávalo, pospěště se přihlásit k odběru novinek. Pojďme se společně podívat, jak na to.

Na jednotlivé Balíčky, které rozešleme, odkazujeme každý měsíc zde na Křižovatce. Je to jednoduché, pro rozkliknutí odkazu si můžete přečíst stejný newsletter, který byl rozeslán na tisíce adres v původní podobě. Jak? Vyzkoušejte sami:

PROHLÉDNĚTE SI BALÍČEK ZA MĚSÍC LEDEN

Najdete v něm například následující zprávy:

Objednávka newsletteru: Nejlepší cesta, jak novinky nepřehlédnout

Pokud si nechcete novinky cíleně procházet a hlídat, je nejlepší objednat si posílání novinek mailem. Každý měsíc pak přijde Balíček ústředí do vaší e-mailové schránky a vy už se o nic nemusíte starat. Objednání Balíčku je velmi jednoduché, stačí čtyři kliky a je to.

 

Nejdříve si rozkliknete v pravém horním rohu Křižovatky své osobní menu, v něm kliknete na tlačítko "Můj newsletter", načež se vám objeví vyskakovací okno, ve kterém zaškrtnete políčko "Informační balíček Kanceláře ústředí Junáka pro organizační jednotky" a potvrdíte. Voilà, jste přihlášeni k odběru Balíčku! A nebojte, z odběru se lze stejnou cestou kdykoliv i odhásit.

Za TDC
Petra Daněčková

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 423x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu