....

Chyba na stránce: VLK QUO VADIS - putuj za vůdcovkou s námi, přihlašování běží! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2983-vlk-quo-vadis-putuj-za-vudcovkou-s-nami-prihlasovani-bezi?autologin=1"

VLK QUO VADIS - putuj za vůdcovkou s námi, přihlašování běží!

VLK QUO VADIS - putuj za vůdcovkou s námi, přihlašování běží!

Počkej ty tam… ano, na Tebe mluvím. Znáš cestu? Chceš se vydat na cestu za vedením oddílu/vůdcovskou zkouškou? Chceš vědět jakým směrem vykročit? Rádi tě povedeme a ukážeme směr.

Jsme vůdcovský kurz a chceme Tě inspirovat. Postavíme tvé znalosti na praktických zkušenostech a na tom, co už znáš. Chceme vytvořit společenství a zažít něco výjimečného. Ušijeme Ti kurz na míru a předáme to, co Tě zajímá. Ponoříme se do hloubky. Ukážeme Ti nové možnosti a taky, že Junák je víc než Tvůj oddíl nebo středisko.

Zjistíš, že vůdcovkou Tvá cesta jen začíná.

Zvol si svou cestu. Vykroč s námi.

První kroky: 28. 4. – 1. 5. 2017

Velká cesta: 18. – 27. 8. 2017

Zrod něčeho úžasného: 10. – 12. 11. 2017

Přihlásit se můžeš do 28. 2. 2017. Účastnický poplatek je 2900 Kč za všechny tři části kurzu.

Více informací najdeš na webu https://quovadis.skauting.cz/.

Přihláška: http://bit.ly/2j7N7Dp (důležitá je i tištěná)

“Přijela jsem domů a vydechla. Po těch deseti dnech jsem byla naprosto vyčerpaná. Kvůli mastným vlasům jsem se ani nechtěla vidět v zrcadle a slámu jsem měla všude v oblečení. Únavou jsem skoro přejela vlakovou zastávku cestou domů. Ale něco bylo jinak. Nějak jsem se nemohla zbavit těch zvednutých koutků. Nemohla jsem se zbavit úsměvu.

Unavená ale spokojená, jako blecha. Už jsem to přirovnání pochopila, protože i přes únavu jsem pořád poskakovala a chtěla jsem všechno hned někomu povykládat. Ty chvíle smíchu, chvíle s těžkou krosnou na zádech, chvíle s lidmi, které jako bych znala rok, ne týden. Hrdá, na všechny nové informace a na to, jak jsem překonala sama sebe při velké výzvě uprostřed tmy. Hned jsem chtěla začít plánovat nové věci, které můžeme podniknout ve středisku a najednou mi nepřišly tak složité. Překypovala jsem motivací a to bylo přesně to, co jsem potřebovala.”

(Hanča, účastnice ročníku 2015)

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1152x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu