....

Chyba na stránce: Hrdinský odznak skautských badatelů. Budeš ho mít na kroji i ty? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2990-hrdinove-valky-odznak?autologin=1"

Hrdinský odznak skautských badatelů. Budeš ho mít na kroji i ty?

Hrdinský odznak skautských badatelů. Budeš ho mít na kroji i ty?

Účast v projektu Hrdinové války ti přinese víc, než jen hřejivý pocit na srdci. Dokonči svůj příspěvek do 20. dubna a můžeš se těšit na speciální odznak!

Ti, kdo odevzdají kvalitní příspěvek už do konce února, dostanou navíc lístky na premiéru chystaného filmu Skauti bez lilie, která proběhne 18. března. Další informace včetně traileru k filmu jsou již za dveřmi!

odznak-skautka

Připravili jsme možnost, jak ukázat světu, žes přiložil/a ruku k dílu a pomohl nám poskládat další kousky skautské historie. Navíc si můžeš vybrat, jestli chceš odznak se skautkou nebo skautem.

 

A jestli ještě přesně nevíš o co se jedná, tak buď najdeš všechny informace tady, nebo v tomto shrnutí:

odznak-skaut

Ve 2. světové válce padlo přes 700 skautů a skautek, o kterých často víme málo nebo skoro nic. Skautským historikům by zabralo desítky let dohledat, shromáždit, protřídit a sepsat jejich osudy. Neznají místní reálie, nevědí o zapomenutých pomníčcích. Ale existuje způsob, jak se těmto obtížím vyhnout. Zapojte se a pomozte nám! Není nic jednoduššího – podívej se na stránku www.hrdinovevalky.cz, najdi si Hrdinu spojeného s tvým okolím, přihlaš se a pak – Bádej SI! Na e-mail ti dorazí návod, jak a kde pátrat, a metodika, jak pátrání zapojit do programu oddílu.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1319x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu