....

Chyba na stránce: Máte možnost připomínkovat Výroční zprávu Junáka - českého skauta za rok 2016 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3130-pripominky-k-vyrocni-zprave-junaka-2016?autologin=1"

Máte možnost připomínkovat Výroční zprávu Junáka - českého skauta za rok 2016

Máte možnost připomínkovat Výroční zprávu Junáka - českého skauta za rok 2016

Stejně jako každý rok ústředí připravuje výroční zprávu organizace. Děkujeme, že jste se rozhodli věnovat nám chvíli času. Výroční zpráva Junáka - českého skauta 2016 , kterou otevíráte, ukazuje rozsah naší práce za uplynulý rok a je také šancí šířit dobré jméno skautingu. Díky výroční zprávě máme příležitost prezentovat sami sebe, proto je důležité věnovat jí velkou pozornost. Pomozte nám přispět svými připomínkami k tomu, aby byla výroční zpráva vyladěná k dokonalosti.

Jak se můžete zapojit do ladění výroční zprávy?

Je to jednoduché. Stáhněte si níže PDF dokument s pracovní verzí výroční zprávy k připomínkování. V náhledu uvidíte rozvržení včetně navrhované sazby a grafiky. Po pečlivém zhlédnutí prosím piště své výtky, komentáře nebo postřehy na e-mail tdc@skaut.cz nebo do komentářů k tomuto článku. V této fázi nám jde především o Vaše vyjádření k podobám sdělení, k fotografiím, o návrhy doplnění nebo o odhalení šotků. Zatím není třeba provádět formální jazykovou korekturu, ta se zadá až v dalším kroku. Budeme rádi i za Vaše postřehy ke grafickému zpracování a sazbě, byť ještě nejsou úplně ve finální verzi.

Výroční zpráva 2016 ke stažení zde.


V PDF dokumentu naleznete návrh obálky, vnitřní části brožury, koncept výroční zprávy i její obsahové části. Tým zpracovávající výroční zprávu Vaše podněty vyhodnotí a zapracuje. Konečný termín pro přijímání připomínek je ve středu 5. dubna. Děkujeme za pomoc.

Kdy výroční zpráva vyjde a jak ji budete moci využít?

Výroční zprávu obdrží vedoucí organizačních jednotek spolu s rozesílkou časopisů v druhé polovině dubna. Dále bude možné zakoupit si za symbolickou částku libovolný počet kusů ve skautském obchodě skaut.cz/obchod. K dispozici pro Vás připravíme také elektronickou verzi výroční zprávy, kterou budete moci posílat ve formě odkazu, což se hodí například jako doplněk různých žádostí.

Pro výroční zprávu je možné najít rozsáhlé uplatnění. Ideálně se nabízí jako jeden z komunikačních prvků při komunikaci jednotek se státní správou, institucemi, partnery, firmami, ale také s rodiči dětí nebo laickou veřejností. Ústředí Junáka - českého skauta výroční zprávu zasílá přímo mj. poslankyním a poslancům, senátorkám a senátorům, na odpovídající ministerstva a státní úřady, spolupracujícím organizacím a firmám a podobně. K dispozici ji dostávají samozřejmě i média.

Půjde do oficiální výroční zprávy vložit středisková výroční zpráva?

Ano, počítáme s tím. Regiony a střediska mají k dispozici pěknou novou šablonu pro výrobu vlastní výroční zprávy v podobě "šneka" složeného na třetiny. Šablona je lehce editovatelná v programu Canva, stačí jen přepsat texty nebo vyměnit fotky. Výroční zpráva obohacena o tuto přílohu může být vhodným doplňkem žádosti o grant či podporu jakékoli jednotky Junáka.

Šablona pro střediska je k dispozici zde.

 

Za TDC a tým kolem výroční zprávy
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1429x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu