....

Chyba na stránce: Inspirační víkend pro vedení středisek? Poslední možnost přihlášky na HelpDesk! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3136-posledni-moznost-prihlasit-se-na-helpdesk-2017-inspiracni-vikend-pro-vedeni-stredisek?autologin=1"

Inspirační víkend pro vedení středisek? Poslední možnost přihlášky na HelpDesk!

Inspirační víkend pro vedení středisek? Poslední možnost přihlášky na HelpDesk!

Posledních pár dní zbývá do uzavření přihlašování na HelpDesk 2017 - inspirační akci pro vedení středisek, okresů i krajů, pro výchovné zpravodaje a další činovníky. Přihlásit sebe i svůj tým můžeš už jen do pondělí 10. dubna!

Na celostátním HelpDesku 2017 najdou zajímavé programy všichni ti, kteří chtějí na svých jednotkách rozvíjet práci s lidmi, podpořit výchovu v oddílech a zdokonalit řízení a plánování. Letošní HelpDesk se koná v termínu 26.-28. května ve Slaném. Cílem je nabídnout znalosti, dovednosti, zprostředkovat vzájemnou výměnu zkušeností či setkání s inspirativními lidmi a podpořit tak kvalitu činnosti na jednotkách, ale taky radost z odváděné práce na straně činovnic a činovníků.

Helpdesk se koná jednou za dva roky. A letos je více než jindy je Helpdesk skvělou příležitostí pro čerstvé týmy ve vedení jednotek po období sněmů. Přijeďte proto společně pojmenovat či rovnou naplánovat řešení výzev, které právě vaše středisko, okres či kraj v tomto období má. V letošním programu půjdeme v jednotlivých tématech více do hloubky. Nabídneme vám programy související s řízením jednotky, personalistikou, mezilidskými vztahy, koncepčním myšlením a plánováním, podporou výchovné činnosti v oddílech, ale také řadu témat zaměřených na osobní rozvoj jednotlivce.

V pátek večer budeš mít možnost seznámit se společně s ostatními účastníky, lektory a organizátory na tanečním večeru. Chystáme pro vás totiž děkovací a inspirační ples. Bližší informace k programu a k průběhu jednotlivých dní najdeš na helpdesk.skauting.cz. Celou sobotu půjdeme do hloubky vašich konkrétních problémů, s dostatkem času na praktické nástroje a vzájemné sdílení. Můžete vybírat z následujích pracovních témat, na které se po přihlášení a zaplacení poplatku můžete rovnou přihlásit:

  • Tým a komunikace
  • Podpora výchovy: budování důvěry
  • Budování nového týmu
  • Předávání žezla
  • Řízení financí
  • Strategické plánování
  • Podpora a rozvoj týmu
  • Nástroje podpory výchovy

V sobotu večer bude příležitost k týmovým setkáním, k diskusím a ke konzultacím konkrétních problémů a otázek s odborníky (na právo, hospodaření, skautIS, program atd.). Neděli budeme věnovat aktivitám zaměřeným na seberozvoj a sebepoznávání, které nám pomohou jak ve skautském, tak i v osobním životě (koučink, timemanagement, rozvoj silných stránek atd.).

Na velké výzvy není dobré být sám. Doporučujeme proto přijet s lidmi z vašeho týmu! Členové týmů mají na HelpDesku navíc o 100Kč levnější účastnický poplatek. Jednotlivec zaplatí 400,- Kč za akci, člen týmu (2 a více) 300,- Kč. Domluvte se ve svých radách a přihlaste se do 10. 4. 2017 na webu:

>> helpdesk.skauting.cz <<

Helpdesk 2017 pro vás připravuje skvělý tým ze Slaného v čele s Ninou Beznoskovou (Béza). O programovou nabídku se starají např. Ludmila Hobzová (Lída) - šéfka persoodboru, Lucie Růžičková (Štěnice) - koordinátorka vzdělávání hospodářsko-organizačních činovníků, Barbora Tichavová (Rozárka) - zpravodajka VRJ pro dospělé a vzdělávání, Tomáš Obdržálek (Vrt) - dlouholetý vzdělavatel a inovátor, Šárka Chocová - lektorka manažerských dovedností a zástupkyně vedoucí střediska, Renata Farkašová (Renča) - instruktorka VLK Ursus a organizátorka Perplexu, Michal Bureš (Bumerang) - koordinátor projektů Podpora výchovných zpravodajů a vůdcovský handbook a mnozí další.

Lucie Růžičková - Šťéňa
členka přípravného týmu HelpDesku 2017
 

HD_zlute_logo.png

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1407x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu