....

Chyba na stránce: Časopis Ben Já Mína slaví - vychází již rok! Jak se vám s ním pracuje? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3146-benjamina-hodnoceni?autologin=1"

Časopis Ben Já Mína slaví - vychází již rok! Jak se vám s ním pracuje?

Časopis Ben Já Mína slaví - vychází již rok! Jak se vám s ním pracuje?

Časopis pro nejmenší skautky a skauty bude mít brzy za sebou první "ostrý" ročník provozu. A jak se na oslavu narozenin sluší a patří, nechceme jen oslavovat, ale i hodnotit a bilancovat. Budeme moc rádi, když nám pomůžete svým názorem.

Dotazník

Vedete benjamínky a používáte časopis? Líbí se dětem jeho grafika? A co říkáte vy, na množství a pestrost aktivit? Právě takové otázky vás čekají v krátkém dotazníku, který redakce k hodnocení připravila. Najdete ho ode dneška až do 20. dubna, na adrese http://bit.ly/hodnoceni-benjamina. Jeho vyplnění vám nezabere víc než 15 minut. A pokud byste si rádi připomněli, jak vypadala jednotlivá čísla, můžete si časopis prohlédnout třeba tady. Za vaše náměty a připomínky předem děkujeme! A pokud by vám byly kolonky malé, nebo chcete redakci říci něco úplně jiného, pište Julče přímo na e-mail. 

Jak časopis Ben Já Mína vzniká?

Příprava každého čísla začíná dlouho před tím, než se dostane k vám do schránek. V tomto případě je situace ještě specifická tím, že každou stránku musí nakreslit některá z ilustrátorek Ben Já Míny, nestačí "jen" napsat text. Ilustrátorky pracují na základě zadání redakce, která si už na začátku roku stanovila témata a cíle pro jednotlivá čísla.

V rámci rubrik pak redaktorky hledají a vymýšlí aktivity, které budou v časopise vyobrazeny. Je nutné, aby byly dostatečně jednoduché a daly se bez velkého množství textu vysvětlit obrázkem. Zároveň by měly být vizuálně zajímavé. Aktivity, které se na kreslené stránky nevejdou (a že jich je), se přesouvají do metodiky, která ke každému číslu vychází

Hledáme posily

Téma vás zaujalo a chcete do přípravy, obsahu či vzhledu časopisu promlouvat víc? Pak vězte, že redakce aktuálně hledá posily, na hodnocení nebo na správu sociálních sítí. Určitě se ozvěte Julče. Děkujeme!

Za redakční tým časopisu Ben Já Mína
Kateřina Šmajzrová
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 707x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu