....

Chyba na stránce: Sledujte SkautInfo, zpravodajství především pro skautské vedoucí - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3157-jak-funguje-skautinfo?autologin=1"

Sledujte SkautInfo, zpravodajství především pro skautské vedoucí

Sledujte SkautInfo, zpravodajství především pro skautské vedoucí

Facebooková stránka SkautInfo vznikla jako doplněk ke stávající úspěšné oficiální stránce Junáka - českého skauta a má již více než 3 000 fanoušků.

Cílem SkautInfo je předávat interní skautské informace dále přes Facebook, být zpravodajským kanálem pro Křižovatku - http://krizovatka.skaut.cz, sledovat průzkum skautského mínění a podporovat další existující FB kanály na celostátní úrovni. Stránku najdete na adrese www.facebook.com/skautinfo a její cílovou skupinou jsou činovnice a činovníci Junáka - českého skauta a další aktivní jedinci se zájmem o informace pro skautské vedoucí.

Co na SkautInfo najdete

Informace všeho druhu: interní zpravodajství, celostátní akce, pozvánky, podněty, dotazy, diskuse, přehled o nových skautských publikacích, časopisech, produktech a dalším. Pořadatelé celostátních projektů či akcí mohou navrhnout své informace ke zveřejnění na skautinfo@skaut.cz.

Jak se profilu SkautInfo daří?

Od svého vzniku v roce 2015 počet fanoušků stránky hezky roste. Celkový počet "To se mi líbí" stránky k dnešnímu dni je 3 079.

Mrkneme na nějaké statistiky. Zajímalo by vás třeba, kdo SkautInfo sleduje? Na infografice níže není na první pohled nic překvapivého. Samí mladí, perspektivní junáci, Praha, Brno, Plzeň, ... Ale už na druhý pohled zjišťuji, že stránku SkautInfo sleduje několik jedinců ve svahilštině, či pirátské angličtině. "What be troublin' ye? Feelin' luckier than a parrot in a peanut factory? Arrr!" :) Zdravím tímto fanoušky ze všech regionů, včetně Tanzanců, Novozélanďanů a Indonésanů!

A jestli vás přehledy a statistiky baví, nezavěšujte. Následující graf vám prozradí, ve kterých časech je stránka nejvíce sledována. A co vy, patříte k ranním ptáčatům, která se SkautInfo v šest ráno dál doskáčou, nebo k nočním sůvám, které s ním usínají?

Staňte se fanoušky SkautInfo

Pozvěte své známé, činovnice a činovníky z Vašeho střediska, okresu a kraje!

>> stát se fanouškem SkautInfo na FB <<

A proč je vůbec pro Junáka - českého skauta potřeba být na Facebooku? Protože tam jsou skauti i (zatím) neskauti. Tedy je třeba, abychom tam byli také! Zároveň ale upozorňujeme, že na Facebook či Twitter nikdy nemíří podstatné informace, které by nebyly zveřejněny i na Křižovatce. Na té nesmí chybět nic!

Další facebookové a jiné profily

A pokud ještě nejste fanoušky Junáka na Facebooku, napravte to hned. A pozvěte lidi kolem. Skauty i neskauty!

 

Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace

Save

Save

Save

Save

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2094x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu