....

Chyba na stránce: IPSOS OPEN DAY - šance se dozvědět o práci v Ipsosu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3158-ipsos-open-day-sance-se-dozvedet-o-praci-v-ipsosu?autologin=1"

IPSOS OPEN DAY - šance se dozvědět o práci v Ipsosu

IPSOS OPEN DAY - šance se dozvědět o práci v Ipsosu

Výzkumná agentura Ipsos nabízí široké uplatnění mladým lidem a dlouhodobě podporuje i skauty. Ipsos Czech Republic provedl před 2 lety pro Junák - český skaut velký výzkum vnímání skautingu ve společnosti a právě teď pro nás také něco chystá. A to vše zdarma, jako vyjádření podpory poslání skautingu. Děkujeme!

Připojujeme jejich pozvánku na Ipsos Open Day:

Je nám radostí pozvat všechny zájemkyně a zájemce na Ipsos Open Day - nejen pro studenty. Třeba někomu z Vás pomůže nasměrovat kariéru! #skaut

Snaha přiblížit praktický svět marketingového výzkumu studentům a nárůst potřeby nových kolegů do klientských i specializovaných týmů inspirovaly vznik zcela nové akce „Ipsos Open Day – nejen pro studenty“, která se bude konat 19. dubna 2017 odpoledne v Ipsosu.

V Ipsosu najdou uplatnění nejen sociologové, ekonomové a statistici, ale i lidé z dalších oborů, například z IT, projektového managementu, lidé s dobrou znalostí jazyků a další. A to vše již i při studiu, formou částečných úvazků.

Jak se v Ipsosu pracuje uvidíte v krátkém videu na youtube. 

Ipsos Open Day je určen všem, kteří chtějí nahlédnout do našeho zákulisí, tajů výzkumných metod a zjistit informace o možnostech uplatnění pro studenty a absolventy.  Ipsos Open Day se koná hnde po velikonocích, ve středu 19. dubna 2017 od 15 do 17 hodin odpoledne v Ipsosu, ve Slovanském domě.  Specialisté, analytici, výzkumníci Ipsosu budou připraveni vám představit rozsah možného uplatnění v Ipsosu i podiskutovat o jednotlivých druzích výzkumů apod.

A pokud se chcete dozvědět víc, tak se přijďte mezi nás podívat. Stačí se zaregistrovat na této adrese.

Po krátké prezentaci představitelů Ipsosu - Radka Jalůvky (CEO, Ipsos Central Europe) a Jakuba Malého (Managing Director CZ&SK) - budete mít příležitost se na mnoha stanovištích seznámit s výzkumnými postupy, řešeními a aplikacemi a podiskutovat se zástupci všech odborných business units.

A samozřejmě popovídat o možnostech zaměstnání v Ipsosu s kýmkoliv včetně zástupců HR.

Více informací o Ipsos Open Day najdete na  našem facebooku a našich webových stránkách: http://www.ipsos.cz. V případě dotazů pište na adresu kariera@ipsos.com.

Přijďte, těšíme se na vás!

Lenka Šilerová

Executive Director Ipsos HR & ERM
lenka.silerova@ipsos.com
GSM: 602 582 042

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 902x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu