....

Chyba na stránce: Upozornění: odstávka serveru. Ve čtvrtek 11.5. mezi 8. a 11. hodinou bez skautských webů. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3187-upozorneni-na-odstavku-serveru-lebeda-ve-ctvrtek-11-5-mezi-8-a-11-hodinou-bez-skautskych-webu?autologin=1"

Upozornění: odstávka serveru. Ve čtvrtek 11.5. mezi 8. a 11. hodinou bez skautských webů.

Upozornění: odstávka serveru. Ve čtvrtek 11.5. mezi 8. a 11. hodinou bez skautských webů.

ilustrace - odstávka serveruUpozorňujeme, že tento čtvrtek dne 11. května 2017 mezi 8. a 11. hodinou ráno/dopoledne dojde k dočasné odstávce skautských webových serverů Lebeda i Jája, na kterých jsou weby skautských jednotek a akcí, ale také ústřední skautské weby.

Důvodem odstávky je hardwarový upgrade serveru, který významně navýší jeho výkon (přidáváme další procesor a desítky GB další paměti RAM). A jde o již delší dobu plánovanou akci - odstávku. Je možné, že se nám podaří věc realizovat za kratší dobu, ale prosíme, abyste počítali až s uvedenou tříhodinovou nedostupností skautských webů.

Tato odstávka nemá vliv na skautIS, ten bude celou dobu normálně dostupný.

Děkujeme za pochopení a věříme, že toto navýšení výkonu serveru ocení stovky oddílů a organizačních jednotek, které hosting Lebeda pro své weby využívají nebo se ho chystají bezplatně v budoucnu využívat.

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj VRJ pro ICT a organizaci

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 799x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu