....

Chyba na stránce: Téma přiměřená administrativa? Máte možnost připomínek. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3213-tema-primerenost-administrativy-ma-navrh-zadani-ktery-muzes-do-29-kvetna-pripominkovat?autologin=1"

Téma přiměřená administrativa? Máte možnost připomínek.

Téma přiměřená administrativa? Máte možnost připomínek.

Strategické téma Přiměřenost administrativy otevírá nárh svého zadání k připomínkování. Své podněty, komentáře a připomínky prosím přidejte do diskuzního dokumentu do 29. května.

Přiměřenost administrativy je téma, které bylo již diskutováno na letošním Valném sněmu ve Velkém Meziříči v rámci sobotních diskuzí. Na základě sebraných vstupů a popisu aktuálního stavu sestavil garant tématu Jerry - Ondřej Peřina návrh zadání. Pokud jste se diskuzí nezúčastnili, máte právě teď možnost připojit své podněty.

 

Strategický dokument téma Přiměřenost administrativy definuje takto:

Záměr: Usilujme o to, aby na OJ byly kladeny přiměřené administrativní nároky a administrativa byla k členům “přívětivá”.

Cílový stav: Administrativa zabírá činovníkům minimum času a v případě nejasností existuje snadná možnost se poradit. SkautIS plní roli hlavního administrativního nástroje, který usnadňuje činovníkům jejich práci. Dle potřeb je průběžně rozvíjen.

Priorita tématu: 3 (“nízká” - téma, v rámci kterého chceme učinit dílčí pokrok; předpokládáme jeden či několik dílčích projektů; téma bude realizováno pravděpodobně během roku až tří; možná částečná profesionální podpora)

Plánované období realizace: 2017 až 2020

 

Garantem tohoto tématu je Ondřej Peřina - Jerry, ondrej.perina@skaut.cz

Aby bylo možné připravit dobré zadání strategického tématu, je potřeba nejprve kvalitně popsat aktuální stav oblasti, cílový stav a zamyslet se nad náměty na projekty, kterými se toto téma může následně naplnit.

Diskuze nad zadáním tématu probíhá v tomto dokumentu –  zde se můžeš zapojit do komentování do 29. května!
Budeme rádi za všechny návrhy a připomínky.

Schůzka k tvorbě zadání již proběhla na Valném sněmu ve Velkám Meziříčí. Po zapracování připomínek z diskuzního dokumentu do zadání, jej následně bude schvalovat VRJ a Náčelnictvo.

Děkujeme za vaše podněty, protože každý názor je pro nás důležitý!
Odkaz na vznikající zadání.

Jerry - Ondřej Peřina, garant tématu Příměřenost administrativy, ondrej.perina@skaut.cz
Tom Kozel, asistent Strategického odboru, strategie@skaut.cz

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 770x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu