....

Chyba na stránce: Pomozte novému logu nabrat na síle - inzerce - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3216-pomozte-novemu-logu-nabrat-na-sile?autologin=1"

Pomozte novému logu nabrat na síle - inzerce

Pomozte novému logu nabrat na síle - inzerce

Je jaro. Dveře kluboven se opět otevřely dokořán, aby se jednak vyvětrala ta hutná několikaměsíční zimní atmosféra, ale také proto, aby dovnitř mohl vzduch čerstvý, svěží a plný nových příležitostí. Stejně tak je i nové junácké logo symbolem změny. Ale také příslibem nových zážitků a nových přátelství.

Buďte vidět s novým logem

Aby se nové logo stalo stejně silným symbolem, jakým bylo to minulé, je potřeba, aby bylo vidět. A to co možná nejvíce. Ať logo cestuje spolu s vámi. Na oblečení, na bagáži a vybavení, na vlajkách nebo třeba na náborových letácích. Čím častěji a čím více bude logo na očích, tím snadněji se vryje do paměti lidí.

Umístěte nové logo na cokoli

Pro lepší představu, na čem všem můžete své nové logo mít, navštivte například stránky projektu iNETPrint.cz. Tam zjistíte, že zvýšit povědomí o novém logu můžete nepřeberným množstvím způsobů. A pokud vás z katalogů překypujících všemožným textilem a různorodými předměty nic neoslovilo, vyrobí vám v iNETPrint.cz propagační materiály zcela na míru. Takže už vás nebude možné přehlédnout.

Rada je zadarmo

Jak uvádí samotný grafický manuál nového skautského loga, je kvůli celkovým nákladům na pořízení textilu či předmětů s potiskem vždy lepší používat jednobarevnou verzi loga. Čím více barev se tiskne, tím je výroba složitější a finančně nákladnější. Nechejte si poradit od profesionálů z iNETPrint.cz – s potiskem textilu a předmětů mají mnohaleté zkušenosti. 

--

Tento článek je placenou inzercí.

Michaela Čakrtová - Střízla, asistentka TDC

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 671x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu